Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik mind ilyenek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mind ilyenek, hogy ránk akarják erőszakolni azokat a dolgokat, amiket ők szeretnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fontos vagyok a barátomnak(24 éves, én pedig 22 vagyok, szóval nem vagyunk már kis tinik), de sokszor csak a szenvedélyeiről beszél nekem, pl. a márkás kocsikról, a fociról. Jól tudja, hogy ezek engem nem érdekelnek, nem is értek hozzájuk, mégis mindent meg kell nézzek, tudjak, olvassak ezzel kapcsolatban, kiállításokra kell mennem, és állandóan beszélnem kell róluk vele, én pedig mikor hirtelen mást ecsetelnék neki, akkor leint, és megint csak a kocsiknál kötünk ki. Félreértés ne essék, nem örökké ez a téma, sok mindenről el tudunk beszélni, de olyan furcsa nekem ez a fajta erőszakoskodás, ez tőlem nagyon távol áll. Én megpróbálom őt türelmesen meghallgatni, de nemrég megfogalmazódott bennem a kérdés: ez így normális? Mert én elfogadom őt mindenhogyan, de én is emberből vagyok, és bevallom, egyáltalán nem érdekelnek ezek a témák, nő létemre, és elegem van belőlük. És ezt ő is tudja, már vagy 1 éve el-elmondom neki, hogy hagyjon ezekkel, mégis bepróbálkozik állandóan. Még egyszer elmondom, szeretjük egymást, és csak az a kérdésem, hogy ez titeket is idegesítene egy idő után, vagy csak én vagyok ilyen?
2012. ápr. 18. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és nem vagyok ilyen, de ha nekem egy lány akármiről beszél ami nem érdekel akkor is meghallgatom és próbálok értelmesen hozzászólni.
2012. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 étoile et lune ***** válasza:
Hát, sok pasinál alap, hogy a nőnek egyet kell értenie vele, és hozzá kell igazítania az életét. Például sok ilyet hallok, hogy Fiú és Lány vesznek egy telket a fiú szülővárosában, holott a csaj rohadtul nem akar ott élni, nem köti oda semmi, de a pasi ott akar, szóval a csaj vagy eldob mindent magától, vagy a pasiját dobja el. Vagy Fiú itthon akar élni, de Lány inkább külföldön élne, itt is általában a lány kell eldöntse, hogy a vágyait dobja el, vagy a pasiját. Én most már ezek alapján próbálok tanulni mások hibáiból, és úgy gondolom, hogy kell a kompromisszum, arany középút és stb. Ne mindig a lány alkalmazkodjon, bármilyen nehéz is érvényesíteni az akaratunkat. De a Te esetedben ez igazából nem olyan nagy dolog szerintem...:) A pasidnak van egy szenvedélye, ezt el kell fogadnod, és igazából neki is jó az, ha részt veszel ezekben. Alapból értékeld, hogy veled osztja meg ezeket, elhurcibál kiállításokra, és nem a haverjaival megy, ahol aztán ölelgetik a kocsikra támaszkodó hosztesz ribiket. Lehet, hogy néha fárasztó, de hát elnyomni ezt benne nem tudom, mire vezethet. De néha elviccelődhetsz rajta, hátha észreveszi magát, hogy most Te nem vagy kapható a témára, viccből kigúnyolhatod, csipkelődhetsz, és így a tudtára adhatod, hogy hagyjon már ezekkel...:)
2012. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi, de ő olyan típus, hogy ezzel beavat a "titkos személyes szentélyébe".
2012. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!