Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valóban durva nyomulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban durva nyomulás lenne? (L)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem. Már régebben kiszúrtam, hogy én is bejövök neki, de akkor én még kapcsolatban voltam. Szimpi volt, de nem foglalkoztam vele. Azonban néhány hete ismét felfigyeltem rá, de azóta alig látom! Pedig én magamban már eldöntöttem, hogy majd jeleket küldök neki, bátorítom. Ma láttam a buszon (én az egyik végében, ő a másikban, közöttünk tömeg), de csak egy pillanatra néztünk egymás szemébe. Láttam, hogy felismer, de utána le is kellett már szállnia a buszról.

Lehet, kicsit hosszú lett, de inkább leírtam, hogy érthetőbb legyen.


Na és én arra gondoltam, hogy ugyan holnap nekünk nincs tanítás, mégis bemegyek reggel ezzel a busszal, hátha ott lesz ismét, és tudunk szemezni, vagy akár beszélgetni is. Az már más kérdés, hogy utána rögtön hazajövök. :D


Anyu (nagyon jó a kapcsolatunk, igazi barátnők vagyunk) azt mondta, hogy futok utána, meg ilyenek. Valahol persze megértem, de én nem rögtön rá akarok ugrani, hanem csak a lehetőségeket keresni. Úgy megörültem ma is, hogy, ha csak egy pillanatra is, de láttam.


Mit gondoltok erről?


2012. ápr. 19. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak addig kellettél neki, amég foglalt voltál..

anyukádnak igaza van!

2012. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kezdeményezz beszélgetést. Nem kell ezt túlkomplikálni. Egyszerűen menj oda hozzá , kérdezd meg hogy emlékszik e rád, mi újság vele, hogy van, suliról,tanárokról, hobbiról beszélgetni vele.


20/F

2012. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ennyi még belefér... neki meg azt nem kell tudnia hogy csak miatta mész azzala a busszal ha ott lesz
2012. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó, én is erre gondoltam, hogy az égvilágon senki se tudná, hogy hova megyek.


Persze, hogy beszélgetnék vele szívesen, de ehhez néha egy busszal kéne, hogy utazzunk. Ezért írtam ki a kérdést.

2012. ápr. 19. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár én kellenék ennyire egy lánynak! Legalább egynek!
2012. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem tényleg kell az a pasi. :)
2012. ápr. 19. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem 100%-ban jó ötlet! :D
2012. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!