Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám szállt, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám szállt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy vagy egy régi lány ismerosom 15 éves,de nemnagyon ismertem ot sose inkább csak igy látásbol,csaladunk joba volt de én inkább a fiutestverevel voltam vele nemnagyon. Namármost elkezdett irogatni FB-n,és már ott tartunk hogy kihívott,de olyan bunronda hogy nem akarok tole semmit,de o mondta h nagyon bejovok neki és kérdezgette van e valakim,de nekem nincs,csak ilyen alkalmik. meg h szerelmes e vagyok valakibe,mondtam h nem erre o mondta h o most már igen...de nekem szexre se kellene.

Mit tegyek? félek az apjátol nem akarok nagyon csunyan viselkdeni vele,mert apja eléggé fura alak.mit tegyek?


ne szoljatok le 17 éves fiu vagyok és élem az életem. kapcsolatot nem keresek már élni szeretnék még most.


2012. febr. 24. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki fb.-n keresztül hogy pl.korodbeli lányokat szeretnél és hogy ne sértődjön meg meg ilyesmik finoman utasítsd vissza ha ez se megy akkor mond neki hogy lehettek barátok. Persze nem tatod vele a kapcsolatot csak azt mondod neki.
2012. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha finoman akarod elutasítani, és nem akarod, hogy megsértődjön, akkor mondd, hogy van valakid, vagy tetszik valaki...

De nehogy magára vegye, kezdj el áradozni valami osztálytársnődről, vagy valakiről... amit nem tud ellenőrizni. Ez kevésbé fáj egy csajnak, mintha simán visszautasítod!

2012. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és csak megdug.ni nem érdemes? de ne mint anyák válaszoljatok
2012. febr. 24. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Az igazat is mondhatod, hogy nem akarsz kapcsolatot.
2012. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egy nagy ügy. Az előttem írók kb. vázolták a legtöbb szóba jöhető lehetőséget. Megmondhatod, h korodbelit keresel, vagy, hogy most nem vágysz kapcsolatra, de a legegyszerűbb az, éppen alakul valami, mert azt csak megérti.
2012. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shaddark ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

és csak megdug.ni nem érdemes"

"Fura" apukájú 15 évesek megdugása nem szokott jó hatással lenni az ember egészségi állapotára...

Amúgy meg akinek elveszed a szüzességét az még 5 év múlva is rád lesz ragadva, akkor aztán hiába kérsz már tanácsokat itt :))

2012. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!