Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy pasinak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Mennyire fáj egy pasinak, ha ezt mondom neki?

Figyelt kérdés
Nagyon béna az ágyban.Maximum idő az 2 perc,de van,hogy mielőtt még betenné már elmegy,és miután ő elélvezett,velem már egyáltalán nem törődik,csak fekszik. Amióta vele vagyok egyszer sem volt orgazmusom,nem is érzem,ha szexelünk. Ezt szeretném neki megmondani,nem érdekel ha szakit is. Mennyire fáj,ha ezt mondom egy pasinak?
2012. ápr. 19. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
max zavarba hozod.hát aztán?
2012. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Ki a f.szt érdekel ,hogy te nem mész el? Az a lényeg, hogy a férfinak jó, tegyen téged is boldoggá ez a tudat :D
2012. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Én röhögnék!
2012. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Sajnálom a barátnődet hogy egy ilyen önző,bunkó pasival van,akinek csak a saját élvezete fontos.
2012. ápr. 19. 16:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Röhögnél? Azt nekem kellene :)
2012. ápr. 19. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
Én biztos otthagynám. Az egy dolog hogy béna, de hogy meg se próbálja, hogy utána nekem jó legyen. Nem is érdekelne, hogy fáj-e neki ha megmondom.
2012. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!