Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért válnak valóra azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válnak valóra azok a dolgok, amikre mindig azt mondom, hogy SOHA?

Figyelt kérdés

Például megfogadtam, hogy soha nem kezdek kapcsolatba 25 évnél fiatalabb pasival, hát szerelmes lettem..

Megfogadtam, hogy soha nem kezdem újra egy exemmel sem.. hát újrakezdtük..

Soha nem akartam tetkós pasival járni, hát a barátomnak van tetkója..

És még sorolhatnám.

Most már félek kimondani ezt a Soha szót, mert mindig valóra válnak ezek a kijelentéseim, bármit is mondok vagy gondolok.


22/L


2012. ápr. 14. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

bocs hogy belekötök, de a 25 év+ férfis álláspontnak mi értelme van? nem a kor teszi az embert...

sőt az inkább elrontja a kapcsolatokat.

2012. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
én 19 vagyok, és egy évvel idősebb a barátnőm, tökéletesen elvagyunk, sőt a fiatalabb csajok akár 1 év vagy hasonló korosztályban is ANNYIRa suták, hogy beszélni sem lehet velük... egyszerűen korlátoltak, és értelmetlenek tudom, hogy állítólag a nők korábban érnek, de nem agyilak :D csak testileg... ráadásul ez rajtad is látszik, mármint az abszolút éretlenség. olyan dolgok miatt aggódsz amikből már rég ki kellett volna nőnöd.. az életkor határozza meg a kapcsolatodat, meg egy tetoválás?
2012. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
3 évvel fiatalabb vagyok nálad, de még ígyis aszondom gáz vagy.
2012. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ez az univerzum.

vágod?

be vonzza.

2012. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én is megfogadtam hogy sose hajtok rá egy BAD GIRL-re és mégis ... :D

Miért? Mert érdekes, és vonzó. itt a válasz

f18

2012. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert baromságokra mondasz sohát. Mert külsőségeket kötsz ki, de aztán mégis valahogy a lényeg legyőz téged. Ha lényegi dolgokra mondanál sohát, nem válna valóra. Pl én soha nem fogok dohányos lánnyal kezdeni (mármint ezt azután jelentettem ki, hogy volt egy dohányos barátnőm), és lőn. Soha, soha még nagyon szimpatikus lányokat is elkerülöm, ha cigiznak. Számomra ez lényegi dolog, mármint hogy nem nyalogatok többé hamutálat (= dohányos csók).

Ha ismernéd magad, tudnád, hogy mire kell sohát mondanod.

2012. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert saját magadnak sem ismered be, hogy mihez, kihez vonzódsz!
2012. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na nézzük! Mondd, hogy SOHA nem fekszel le velem!
2012. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Titok című filmet, vagy olvasd el unazzal a címmel a könyvet (szóról szóra ugyanaz mind2 szal mindí melyiket választod) Annál részletesebb választ nem lehet adni erre. Abból megérted, és meg sokat is tanulsz.
2012. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is beavathatnál :)
2012. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!