Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelenthet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelenthet, ha egy számomra tök ismeretlen lány előttem sétálva az utcán többször is hátrafordul és rám néz? Miért nézett rám utána többször is hátra?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy bejössz neki vagy van valami az arcodon.
2012. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mindegy hogyan néz. Lehet hogy tetszel neki, de az is hogy azt hitte hogy követed és zavarta...
2012. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél tőled, menekül előled, retteg, hogy követed és kirabolod, vagy megerőszakolod. Vagy tetszel neki.
2012. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt hiszi követed és fél vagy tetszel nki.De szerintem inkább félt.
2012. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért félt volna, nem is siettem épp, hogy lassan sétáltam na meg reggel van nappal, sok-sok ember sétál.
2012. ápr. 19. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Ma délután velem is ez volt :D (csak én a lány vagyok) nekem tetszett is, meg amikor az úton körülnéztem megláttam hogy engem bambul

és kíváncsi lettem xd.

2012. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 22:40


Nálam a lány kezdett el nézni én mögötte sétáltam kb. 5-8 méterre. Semmi feltűnőt nem csináltam, csak látta hogy kijövök az ajtón és épp akkor ment el a járdán, vagyis látta hol lakok.

2012. ápr. 19. 22:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor tetszettél neki :)
2012. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!