Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szexuális zaklatásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szexuális zaklatásnak számít?

Figyelt kérdés

két férfi ma megfogdosta a fenekemet a buszon,az egyik mögöttem ült és mikor felálltam ,hogy leszállok akkor hátulról belenyúlt a farmerembe.

a másik meg mikor már leszálltam a buszról és elindultam akkor menet közben megmarkolta a fenekemet.

nagyon megijedtem nem is mertem egyedül hazamenni,anyukám jött értem.


2012. ápr. 19. 20:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én?
2012. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Na igen semmit nem tudsz tenni, főleg a többen vannak. Pl nekem olyan volt a metron hogy az egyik cigány elkezdett megjegyzéseket tenni a barátnőmnek mikor én is ott voltam. Azt hittem itt kemény bunyó lesz de próbáltunk inkább nem foglalkozni vele azt a következő megállónál úgy is le kellett szállni. Aztán meg sajnos ritkán találsz olyan embert aki meg tudna védeni mert az a szomorú igazság hogy amíg ezek a retkek itt vannak az országunkban addig minden ember félni fog tőlük és nem mernek közbeavatkozni mert félnek hogy beléjük döf egy kést. Amúgy meg lehet ez rasszizmus de én azt mondom hogy egy előítélet megspékelve egy kis félelemmel.


20/F

2012. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

hát igen senki nem csinál semmit mert nem is lehet!

amúgy 19 éves vagyok.

2012. ápr. 19. 21:40
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Románia is ilyen. Csak annyi hogy a cigányok ennél 100-szor durvább dolgokat csinálnak, de még mindig járják az utakat. és már nem merek elmenni mindjárt az iskolába, meg vásárolni sem. S jó párszor meg is fenyegettek hogy megölnek. És ez nem kamu.

De lehet hogy nálatok is ez van ... De még élek. :D

2012. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Magyarország sem különb.

Múltkor meg szerenádozni mentünk így a tanárokhoz ofőm is velünk volt és két drogos kölyök kötekedett velünk,amúgy ők magyarok voltak és a majdnem 50 éves ofőmet ,aki nő akarták megverni szóval no komment...

2012. jún. 5. 10:59
 16/17 anonim ***** válasza:
az rosszabb ha magyarok.
2012. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtehetném én az ilyeneket kiirtanám a francba. 50%-al kevesebb ember lenne ebben az sz*r kis országban de legalább biztonság lenne. Esküszöm az emberiség a legaljabb faj hányingert lehet kapni egyesektől, főleg ami itt van.
2012. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!