Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mi válthatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi válthatta ki ezt? Te se nézel már meg egy 20 éves nőt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most 19 vagyok. Van egy kapcsolatom két éve, szerelmes is vagyok, és a barátom gyakran dicséri is a külsőmet, ami igazán jól esik. Egyvalamit viszont nem értek: régebben elég sokan megnéztek az utcán (mármint pasik), meg leszólítgattak, bejelölgettek facen és hasonlók...és nem értem, hogy hogy, de ez egyszerűen megváltozott. Már rám se néznek az utcán, és azt nem értem, hogy basszus...ennyire iszonyatosan megváltoztam vagy mi van? Félre ne értsetek, nem akarok pasizni...de annyira rosszul esik a női hiúságomnak, hogy senki meg se néz, és nem értem, hogy mért. Rokonok is dicsérnek, meg ugye a barátom is mondogatja, hogy jól nézek ki...csak egyszerűen nem értem, mi van...vége van annak a korszaknak, hogy megnéznek az utcán meg hasonlók? Ennyi volt? Vagy ilyen ronda lettem, vagy mi változott?? És hangsúlyozom, hogy nem az ismerkedésről van szó, de az is elég sz.r, hogy attól is félek, hogy a barátom nem látja azt, hogy mások megnéznek, és ezért már nem tekint rám úgy, mint akiért "harcolni" kell...szerintem ez is hozzá tartozik a kapcsolathoz, hogy van egy kis féltékenység mert mások megnéznek, és a barátomat meg is nézik a lányok, meg csak úgy leszólítják az utcán, hogy bocsi mennyi az idő, mikor megy ez meg az a busz -.- nálam meg...
2012. ápr. 19. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
minél tovább van benne vki egy kapcsolatban annál jobban elhizik, meg megcsunyul.. :D
2012. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ASOT ***** válasza:

De megnézem!

hogy mi válthatta ki?? passz!

akkor is megnézek egy lányt mert szemem van és nem vagyok vak, ha annak pasija van...nézni lehet...


nem tudom ..ha akkor nem néznének meg mikor a pároddal vagy, akkor a párodnak ijesztő a külseje túl se-ggfej, vagy ronda vagy a fene tudja...ha egyedül sem néznek meg, akkor lehet ellenszenves arcot vágsz..nemtom...vagy tényleg elcsúfultál...de akkor az hamar történt...

2012. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne nézném meg... :)
2012. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, én 21 vagyok, és még mindig megnéznek. :D szóval veled van valami para. szerintem is lehet, h elkényelmesedtél, már nem adsz magadra, mert nem kell kit meghódítanod, elhíztál, esetleg nem vagy annyira igényes öltözködésben, bármiben. az is lehet, h nem vagy boldog a párod mellett, mert a szerelmes nők csak úgy sugárzanak, vonzzák a tekintetet, de mivel veled nem ez a helyzet, ezért valószínűleg nem vagy teljes/önmagad/boldog a kapcsolatodban. most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Amúgy az a helyzet, hogy folyamatosan veszek új ruhákat, és nem igénytelen darabokat, meg a hajam is mindig mosom, formázom...és ugyanannyi kg vagyok, mint az elején. Nem értem, de az önbizalmam már sehol nincs, csak annyi, amennyit a barátom mond, de nem értem, ha neki egy szexi nő vagyok, akkor hogy lehet, hogy mégsem.
2012. ápr. 19. 21:41
 6/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, miért van ez:D

Nekem pont az a tapasztalatom, hogy mikor egyedül voltam, akkor senki rám se nézett, mikor barátom van, akkor meg jönnek sorba a jelentkezők...

2012. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
aha, értem. hát, azt írod, önbözalmad nem sok van. valószínűleg megszoktad, h dicsérnek. szülők/barátok/bárki. a barátod kevesebbet dicsér (nem tudom, h normális mértékben-e, de vallszeg kevesebbet, mint amihez hozzászoktál). és te meg onnan nyersz önbizalmat, ha sikerélményed van, szóváteszik, stb. de szerintem ez nincs rendben. tudnod kell magadról, h milyen vagy, ne várj folyton visszaigazolást, erősítsd az önbizalmadat és majd megnéznek újra. :)
2012. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de miért lényeg h mások mit mondanak???
2012. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos megöregedtél... :D
2012. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A barátod véletlen nem egy kétméteres kigyúrt kopasz ember? XD Lehet azért nem mernek réd nézni..
2012. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!