Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mi válthatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi válthatta ki ezt? Te se nézel már meg egy 20 éves nőt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most 19 vagyok. Van egy kapcsolatom két éve, szerelmes is vagyok, és a barátom gyakran dicséri is a külsőmet, ami igazán jól esik. Egyvalamit viszont nem értek: régebben elég sokan megnéztek az utcán (mármint pasik), meg leszólítgattak, bejelölgettek facen és hasonlók...és nem értem, hogy hogy, de ez egyszerűen megváltozott. Már rám se néznek az utcán, és azt nem értem, hogy basszus...ennyire iszonyatosan megváltoztam vagy mi van? Félre ne értsetek, nem akarok pasizni...de annyira rosszul esik a női hiúságomnak, hogy senki meg se néz, és nem értem, hogy mért. Rokonok is dicsérnek, meg ugye a barátom is mondogatja, hogy jól nézek ki...csak egyszerűen nem értem, mi van...vége van annak a korszaknak, hogy megnéznek az utcán meg hasonlók? Ennyi volt? Vagy ilyen ronda lettem, vagy mi változott?? És hangsúlyozom, hogy nem az ismerkedésről van szó, de az is elég sz.r, hogy attól is félek, hogy a barátom nem látja azt, hogy mások megnéznek, és ezért már nem tekint rám úgy, mint akiért "harcolni" kell...szerintem ez is hozzá tartozik a kapcsolathoz, hogy van egy kis féltékenység mert mások megnéznek, és a barátomat meg is nézik a lányok, meg csak úgy leszólítják az utcán, hogy bocsi mennyi az idő, mikor megy ez meg az a busz -.- nálam meg...
2012. ápr. 19. 21:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kisugárzásán/apró rezdülésein látszik egy csajon, hogy van-e párja vagy nincs. Ha nincs, akkor ösztönösen olyan apró jeleket ad, ami jobban vonza a férfi tekinteteket, a férfiakban meg ösztönösen benne van, hogy az ilyen apró jeleket észreveszik és nyomulnak :)
2012. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

biztos ugyanolyan csinos mit 1 ével ezelott ha nem csinosabb :) én pl ha egy csinos lány a barátjával sétál akkor nem szoktam megnézni ha egyedul akkor simán :)

az szerintem is látszik egy emberen hogy nem egyedülálló bár ez lehet hulyeség:D 23/F

2012. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!