Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a magabiztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a magabiztos emberek több mindenkinek kellenek, még ha nem is tökéletes a külsejük?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így van, mondjuk a férfiakra sokkal jellemzőbb, mint a nőkre!
2012. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hÁ ja, alap!
2012. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Teljes mértékben.
2012. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van és ez egy nagyon fontos alapvető dolog amit meg kell tanulnod ha sikeres akarsz lenni! Hejj hányszor buktam bele ebbe! Hiába nézek ki nagyon jól, kigyúrt vagyok, mégis annyiszor elbasztam a csajozást azzal hogy bizonytalan, határozatlan voltam! De hát egyszerűen nem tudtam mit tegyek, nem tudtam mi lenne a helyes eljárás bizonyos esetekben. Nos az teszi magabiztossá az embert, hogy ha nem is tudja, hogy mit csinál, de azért csinálja, még gondolkodás nélkül is. A lényeg hogy magabiztos, akármilyen balfszaságot csinál. Én meg állandóan mindenen gondolkodok, szinte túl agyalom a dolgokat. De azért haladok, lassan kezd ráállni az agyam a lazaságra!
2012. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Max ha pasi vagy.

Nőként én hiába smúzolok, maximum sok sima barátom lesz, de ha nem tetszem egy pasinak, akkor nem fogok kelleni neki.

21L

2012. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 22:28


Velem is hasonló a probléma.


Túl sok agyalás nem jó a csajozásnál sajnos.

2012. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz.És minden tekintetben is így van.Nincs értelme sz@rakodni.

26n

2012. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. És csatlakozok az agyalós sorstársakhoz:D De ezen lehet változtatni, csak akarni kell.
2012. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy újabb hülyeség.

Akiknek nincs fedezet a magabiztosságukra, azok beképzeltek. Pont ezek az emberek fognak nagyot bukni.


22:28-as válaszoló


Ez az egyik lehető legnagyobb baromság, amit írni lehetett. Pont az a nemnormális ember, aki ész/gondolkodás nélkül cselekszik. (Ez nem magabiztosság, ez primitívség.) Ezek szoktak a legjobban ráfázni a meggondolatlanságuk miatt.

2012. ápr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!