Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek van mán barátja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van mán barátja?

Figyelt kérdés
Voltam tegnap diszkóban, szó szerinte minden csaj foglalt volt, MIND! Az akinek nincs barátja el sem megy? Akkor hol tudnék ismerkedni olyan lányokkal akik még szabadok és nem bányarémek? Nem először veszem észre, hogy mindenkinek van barátja aki elmegy szórakozni... :S
2012. ápr. 7. 12:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
így jártál :D egyébként, nem "mán", hanem "már" :)
2012. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit mondanék ha a diszkóban nem is lenne minden csajnak barátja akkor sem lenne a legalkalmasabb hely az ismerkedésre :)
2012. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Add lejjebb az igényeidet, én is ezt teszem és azóta jönnek is a kövérebbnél kövérebb lányok, hogy én vagoyk nekik az álompasi, akit régóta kerestek! :D
2012. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

jó szórakozást a kövérebbnél kövérebb lányokhoz :P


Nincsenek nagy igényeim, de mindenféle vízilovakkal azért már mégsem fekszem össze:P

2012. ápr. 7. 12:17
 5/19 anonim ***** válasza:

Mán barátom még nem volt,csak magyar van.

De szerintem barátnők is szoktak menni discóba többen.

Nem néztél szét jól.

2012. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

pff. azért egy lány, akin van mondjuk 5-10 kiló felesleg, az még rohadtul nem víziló. te viszont szörnyen primitív vagy. szóval valszeg ha csupa szingli csaj venne körül, és leülnének veled beszélni, akkor sem kellenél nekik.


mellesleg diszkóban nem nagyon lehet normálisan ismerkedni. mégis hogy? piásan és dübörgő zenében?

2012. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
mert te tökéletes Adonisz vagy? :DDDD
2012. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
há mán minden sukár csajénak vót baktya az én iőmbe is
2012. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Egyébként tök mindegy, hogy "mán" vagy "már" :D
2012. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
egyébként k.rvára nem mindegy.
2012. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!