Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam nevelő apámba! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam nevelő apámba! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem nevelőapámba!! Folyamatosan ő jár a fejembe és minden féle perverz gondoltaim vannak! Sokszor inkább oda bujok anyuhoz hogy ne hogy történjen köztük valami! Én abba tuti bele őrülnék! :// Anyunak már mutattam be pár pasit de nem tetszett neki egyik sem! Szerintetek mit csináljak?
2012. ápr. 20. 20:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy egy zsírdisznó és én lennék a nevelőapád, akkor tuti megdugnálak! :$
2012. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Azt meghiszem;) csak az a gáz hogy ez most nem segít:/ inkább adj valami értelmes tanácsot!! Te hogy reagálnál ha a nevelő lányod ezzel állna elő???^^
2012. ápr. 20. 21:12
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Rámásznál anyukád párjára? Hogy lehetsz ekkora lotyó? :S
2012. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lotyó te idióta!! Csak szerelmes nem én akarok így érezni!!-.-
2012. ápr. 20. 21:16
 15/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy vibrál valami azt be is beszélheted magadnak. Az előbb azt kérdeztem, hogy amikor valami erősen félreérthető helyzetben vagytok: csak bugyi van rajtad stb. akkor hogy viszonyul hozzád? Szeme sarkából néz? Hesszel? Vagy szokott "véletlenül" olyan helyen megérinteni amit nem indokol semmi: fenék, mell, comb stb? Konkrétumot keresünk nem talánt. Ebből ki lehetne indulni.
2012. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Egyszer szájon puszilt de nem tudom véletlen vagy direkt. de ha nem lehet az enyém akkor el kell hogy költözzek otthonról mert nem birom elviselni hogy anyámmal etyeleg. mi van ha a sors hozzám küldte csak véletlen anyámnál kötött ki? hmm? nem értem
2012. ápr. 20. 21:37
 17/22 anonim ***** válasza:

Mióta a nevelőapád? születésed óta?

mert lányoknál természetes, mondjuk Nálad fiatalabb korban az Electra komplexus, amikor szerelmesek lesznek apjukba, de aztán anyjukkal azonosulnak és így lépnek túl rajta. De fiúknál is az Oedipus komplexus, ők még nagyon fiatalon anyjukba lesznek szerelmesek és aztán azonosulnak apjukkal és ez segíti őket az érésben.

nos, nálad, mivel nevelőapád, többféle probléma lehet. annyira nem értek hozzá, nem vagyok pszichológus, de a legjobb lenne pszichológussal beszélned erről.

2012. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Szia,szálj le nevelõapádról.Nem érdemes anyukád kapcsolatát tönkretenni.
2012. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
sajnos nem írt a kérdező azóta mi lett a helyzet, pedig érdekelne
2012. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
sztem mán a nevelőapjával kefélget rendszeresen :) jól teszi :)
2015. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!