Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan pasival, aki a Nagy Ő-re vár?

Figyelt kérdés
szóval a közeli barátai mondták, hogy a kiszemeltem nem egy csajozós fajta és inkább a nagy őre vár... ilyenkor én mit tudok tenni ? írjam a homlokomra, hogy a Nagy Ő vagy mi ? :D
2012. ápr. 20. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj össze vele,aztán lehet te leszel az!
2012. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elkezdtünk ismerkedni, de kicsit passzív, látszik, hogy nem az a csajozós fajta...
2012. ápr. 20. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz Te, ha ő nem az a csajozós fajta. HA A HEGY NEM MEGY MOHAMEDHEZ... ugyebár...! Tehát neked kell megtenned a lépéseket. Volt pasimnál is így volt én kezdeményeztem. Igaz nem voltunk egymásnak Nagy Ő, de 3 éves kapcsi lett belőle, na mindegy. Előre senki nem tudhatja ki neki a Nagy Ő, ez csak idővel derül ki, akivel majd egy életet leél az lesz neki a Nagy Ő, de akár lehetsz neki te is, csak ahogy említettem is, akkor te legyél az aki kezdeményezi a kapcsit. Sok sikert.. :)
2012. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy sztriptíz biztos feldobná a hangulatot!
2012. ápr. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!