Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes beszélgetések után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes beszélgetések után találkozó?

Figyelt kérdés
volt már olyan, hogy valaki a tökéletes partnernek tűnt, hónapokig beszélgettetek és amikor találkoztatok teljesen kiábrándultatok?
2012. ápr. 20. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy volt..

Kideült a "csajról" hogy fiú!

Az ienekben nem lehet hinni

2012. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem ellenkező volt :)
2012. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
volt és nem kívánok többet róla beszélni .. :\
2012. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nekem úgy-ahogy eddig minden ilyen találkozóm jól sikerült.
2012. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer is volt, az egyikkel nagyon nehézkesen ment a beszélgetés, a neten meg órákat csevegtünk, a másik fiú meg előadta magát, még egy egész jó igazolványképet is küldött magáról, az életben meg egy sovány kis törpe volt áporodott szájjal, óriási csalódás. Mondjuk én ettől függetlenül hiszek abban, hogy lehet neten ismerkedni és találni normális embereket.
2012. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ott élőben tudatosult bennem, hogy teljesen másmilyen, mint neten. Plusz elfelejtette velem közölni, hogy a kép amit küldött kb 2-3 évvel korábbi volt.
2012. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát, nem hónapokig, de volt akiből teljesen kiábrándultam, volt az egyik 1-2 hónap csak netes beszélgetés
2012. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy csajjal beszélgettem, aztán nagy nehezen sor került a személyes találkozóra is. Aztán még egy pár randi és azóta is együtt vagyunk :D
2012. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!