Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha neten ismertünk meg vkit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten ismertünk meg vkit, akkor hogyan zajlik az első személyes találkozó?

Figyelt kérdés
Milyen ruhába illik menni, ki nyújt kezet először stb...
2011. júl. 10. 09:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ruha mindegy, de azért jól öltözz fel. Ha randi akkor puszival kezdj, a téma meg jön magától...:-)
2011. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem randi, csak találkozó, még nem láttuk egymást. :/


Nőnek kell előbb kezet nyújtani és bemutatkozni vagy hogy megy ez?

2011. júl. 10. 09:02
 3/18 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2011. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, a nőnek kell előbb kezet nyújtania, mert ha jól tudom, nővel nem illik kezet fogni, kivéve ha nyújtja a kezét.
2011. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napja volt az első randim egy csajjal. Nem kell kezet fogni :D Mondjuk mi kamoztunk előtte, szóval vmilyen szinten láttuk egymást. Ha úgy veszed észre, hogy megvan a kölcsönös szimpátia, akkor lehettek közvetlenebbek is egy kicsit egymással. Szóval nem kell olyan komolyan venni a dolgot.
2011. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Megpuszilod a pasit és kész. Ilyen melegben tudom ajánlani, hogy fagyiztok, közben sétálgattok.
2011. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mi nem kamoztunk de jó pár hónapja beszélünk, msnen.

Ő idősebb 10 év van közöttünk. Komoly, érett férfi.

Ezért is kérdem, hogy akkor csak annyi, hogy helo, vagy esetleg bemutatkozás (név, kézfogás)... nem tudom.

Úgy illene azért mégis csak, vagy nem is tudom..


HELP ME PLS :-)

2011. júl. 10. 09:35
 8/18 anonim ***** válasza:
Bemutatkozni nem hiszem h kéne, hisz előtte neten már beszélgettetek, gondolom ezt azt már tudtok egymásról, sztem hülyén jönne ki:) köszönés, puszi esetleg!!
2011. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen kér tőle több képet és ha van rá lehetőséged akkor webkamerán is nézd meg előtte az illetőt, és ha külsőre is szimpi csak akkor találkozz vele.

Egyszer én is voltam már ilyen neten történő ismerkedés utáni élő talin, úgy hogy a srác csak egy képet küldött magáról, amin oldalról látszott az arca, semmi több... és mikor élőben megláttam azt hittem rosszul leszek, ugyanis tökre nem úgy nézett ki mint a képen, elég ronda volt és visszataszító, megpuszilni se volt kedvem... már a megpillantása után azt vártam hogy vége legyen a talinak és elhúzhassam a csíkot. Leültünk egy parkban beszélgetni, jó fel volt meg sokmindenben hasonlóak voltak a nézeteink, de egyszerűen annyira csúnyácska volt hogy ránézni sem akartam...

Szóval és azt mondom neked hogy ne vak-randizz, mert elég kellemetlen is lehet.

2011. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*kérj
2011. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!