Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan egyszerü megkapni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan egyszerü megkapni a srácokat, de a lányokat nem?

Figyelt kérdés

Miért olyan egyszerüen kaphatóak a srácok párkapcsolatra, miközben a lányok pedig nem?

Ök miért nem ilyen egyszerüen ismerkednének?:)


Nagyon unalmas már a sok lúzer srác aki próbálkozik... egyszer igazán jöhetne egy ilyen lány is...


17/L


2012. ápr. 20. 22:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Leszbi vagy?
2012. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt hittem ez egyértelmü a kérdésböl ítélve... :)
2012. ápr. 20. 22:18
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Mert az evolúció a lányokat arra programozta, hogy várjanak a fiúk közeledésére és utasítsák vissza a sok selejt hímet, meg selejt nőstényt...
2012. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mert mi csajok nem tudjuk, melyik csaj az, aki szintén biszex. Nincs erre radarunk sajna. Aztán nem sokan mernek kockáztatni.

De egyetértek, a srácokkal legalább nincs gond. Ők egyszerűek. :D

2012. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem hogy miért jó ez így neked?
2012. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ma 22:20: Lehet, hogy ti biszexek nem érzitek meg, de én leszbikusként van, hogy megérzem valaki tekintetéböl :) Persze ott is az a gond, hogy azért az utcán elég kellemetlen tud lenni egy ilyen próbálkozás.
2012. ápr. 20. 22:21
 7/21 anonim ***** válasza:
22:20 vagyok, a biszex csajszi, elmondanád, hogy hogy érzed meg? Komolyan érdekelne! :)
2012. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

tényleg nem lehet egyértelműen kitalálni, hogy melyik lány leszbikus vagy bisex..

de hát nincs sok hely, ahová csak lányokal ismerkedni vágyó lányok vannak. Valószínűleg azok nem szeretnek ismerkedni lányokkal, akik a fiúkhoz vonzódnak.

2012. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Egyszerüen a tekintetböl kiderül, hogyan néz rád valaki. Hogy érdeklödöen, vagy csak úgy átlagosan :)


Lehet, hogy csak én szoktam erre felfigyelni, de van egy olyan apró kis "szikra" a szemükben olyankor.

2012. ápr. 20. 22:25
 10/21 A kérdező kommentje:
ma 22:24: Persze, nem is a hetero lányokról beszélek a kérdésemben... Csak egyszerüen olyan unalmas már, hogy a srácok bepróbálkoznának annyira egyszerüen, de sosincs olyan leszbikus/biszex lány aki ugyan így próbálkozna...
2012. ápr. 20. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!