Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan egyszerü megkapni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan egyszerü megkapni a srácokat, de a lányokat nem?

Figyelt kérdés

Miért olyan egyszerüen kaphatóak a srácok párkapcsolatra, miközben a lányok pedig nem?

Ök miért nem ilyen egyszerüen ismerkednének?:)


Nagyon unalmas már a sok lúzer srác aki próbálkozik... egyszer igazán jöhetne egy ilyen lány is...


17/L


2012. ápr. 20. 22:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Köszi. Majd figyelem azt a szikrát. :)

Jó lenne jah, ha egyszerűbb lenne...

2012. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

hát szerintem csak a te helyzetedben nehéz lányal ismerkedi,mert ha egy lány társaságába ha felhozod a témát akkor biztos hülyének néz.Én amugy biszex vagyok :D

17 L.

2012. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én kapcsolat céljából való ismerkedésröl beszélek =) Szóval valószínü...
2012. ápr. 20. 23:09
 14/21 anonim ***** válasza:
amugy volt már akármilyen kapcsolatod lánnyal? nekem nem,de én érzem hogy vonzódnok az azonos nemüekhez,persze nem a barátnőimről beszélek.:D
2012. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mert mi nem vagyunk olyan válogatósak külsőre, mint ti.
2012. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Jajj te 60%-os... Már lassan 2 éve, hogy itt panaszkodsz... Így aztán nem fogsz semmire jutni.
2012. ápr. 21. 09:16
 17/21 anonim ***** válasza:
Másképp se :P
2012. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Emlékszem még úgy az 5. regisztrációmnál adtál egy képet magadról... Most már a 15. regivel vagyok itt és te még mindig siránkozol...
2012. ápr. 21. 09:21
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha adtam képet, akkor pedig igazán megérthetnéd :)
2012. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem is adtál képet és borzalmasan nem vagy ronda, csak béna, a hozzáállásod miatt. Mindennap itt sírsz, pedig igazán nincs miért. Nem csoda, ha kerülnek a lányok, meglátszik rajtad a viselkedéseden, mindeneden ez a hozzáállás.


Amúgy a hapsikat könnyű megkapni, mert már alig várják, hogy legyen szex, a lányok pedig szeretik megismerni az illetőt, mielőtt lesz valami.

2012. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!