Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes akarok lenni! Szal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes akarok lenni! Szal fiú ideálom nem nagyon van csak szeressen és kész! De sajnos nem talál rám a szerelem :' ( Mit tegyek? Miért nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Szal' ideálom tényleg nincs (ha rosszfiú az + pont:-))

A többit fent leírtam!



2012. ápr. 20. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy..?..
2012. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Itt vagyok :D

Na de próbálsz is keresni vagy csak várod hogy az öledbe pottyanjon?

2012. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is az akarok lenni, de ez nem ilyen egyszerű és főleg nem akarat kérdése.


Legutóbb februárban voltam szerelmes és csúnyán csalódtam az illetőben, ne tudd meg hogy megviselt, hidd el jobb nem megélni egy szerelmi csalódást, akkor inkább maradj egyedül!

2012. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Paktálj le az ördöggel. Hátha megsegít.
2012. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

minden egyedülálló ilyenre vágyik

előbb-utóbb rád talán, nem kell aggódni, bár nem írtad hány éves vagy, de gondolom, fiatal.

mindenki arra vágyik, hogy valaki a másik nemből szeresse, akkor is ha már nem fiatal és még életében sose volt ilyen.

2012. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

14vagyok

Nem csak várom hogy az ölembe pottyanjon keresem is!

2012. ápr. 20. 22:41
 7/13 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy!

hát ez tök természetes dolog, de még inkább csak barátkozz a gondolattal, rengeteg időd van! ismerd meg a srácokat, gyűjts tapasztalatot előbb!

2012. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A ,,barátkozz a gondolattal'' már megvan most a gyakorlat kéne :-/
2012. ápr. 20. 22:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Na milyen kis tipikus vagy... Csak szeressen és kész - HA rosszfiú az plusszpont"

Nem ellentmondásos ez egy kicsit?

Hova valósi vagy? Amúgy ha nem lennél ilyen kis taknyos még talán... De nem bukom már a 14 évesekre akiket minden lenyűgöz :D Mind1 most nincs jobb dolgod úgyse... foglalkozz csak ezzel

2012. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pfu, nem tudod mire vállalkozol, ráadásul pont rossz fiuk jönnek be. Lesz egy pasid aki veled is erőszakosan bánik, és még szerelmes is leszel. k.o.
2012. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!