Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikkel járjak? Megbántani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikkel járjak? Megbántani egyiket sem akarom. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Eddig nem érdekeltem senkit, most meg pár hete/hónapja mintha mindenki megváltozott volna... (vagy lehethogy csak én:D)

Most egyszerre két srácnak is kellek. Persze, én örülök neki, jól esik, de nem tudok dönteni, és nem is szeretném egyiküket sem megbántani. Mégis mit tehetnék?


Srác1: Már rég kiszemeltem a suliban, rengeteget vártam, hogy szólítson le, sokat is szenvedtem a várakozás folyamán, mert nagyon akartam, és halálosan "belezúgtam", de elég félénk, úgyhogy msn-re vett fel, így tanév vége után. Egyértelmű jelet adott, hogy járna velem. Talizni is szeretne már.


Srác2: Ő most jött be a képbe pár hete. Felvett msn-re, hogy szokott látni a faluban (mert uabban a faluban lakunk). Bár nem mondta ki, de 99%, hogy ő is járna velem. Már talit is kért tőlem. Nekem kinézetre bejön, és msn-en jó fej is.:)


Még egyiküket sem ismerem jól, mert semelyikkel sem beszéltem élőben, és nem tudom, hogy most akkor mi legyen.:S Talizzak mindkettőjükkel, aztán majd kiderül, melyik lenne jobb? Vagy inkább már most mondjam meg az egyiknek, hogy most van valaki más?

Szerelmet egyikük iránt sem érzek, mert még nem ismerem úgy őket... de mindketten nagyon bejönnek.

Ti mit tennétek a helyemben?


2009. jún. 20. 23:09
 1/6 A kérdező kommentje:
és 16/L vagyok
2009. jún. 20. 23:14
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem találkozz mind a 2-vel :) Aztán amelyikkel jobban kijössz azt válaszd :D Ha meg egyikkel sem igazán akkor ne járj senkivel sem azért, mert végre tetszel valakinek.


16/F :D

2009. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!:) Hát ha nem jön be egyik sem személyesen, akkor persze, nem járok egyikkel sem.:D


De és mivan, ha az egyik megkérdezi a talin, hogy járunk-e?:D mert az cink lenne, ha belemennék, aztán következő nap belezúgnék a másik srácba:/

2009. jún. 20. 23:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát megmondod neki h neked ez még túl korai, és nem ismered még eléggé ahhoz, hogy el tudd dönteni! aztán találkozol a másikkal is, és akkor már lesz úgymond viszonyítási alapod :D
2009. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D köszi:)
2009. jún. 20. 23:30
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha megkérdezi, h szeretnél-e vele járni, akkor csak annyit mondj rá h neked korai, vagy h neked ehhez több idő kell, h jobban megismerd. Sok sikert :) aztán majd számolj ám be :P (Első kommentelő voltam ) :D
2009. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!