Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért buknak a 18-19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buknak a 18-19 éves csajok a 30 körüli pasikra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért, buknak?
2012. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy buknak. Túl öregek.
2012. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem annyian és annyira, mint szeretném. De aki egyszer megkóstolta, milyen egy férfival, annak már nem fog annyira ízleni az évfolyamtárssal. :D
2012. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert a tizenéves srácok manapság elég borzalmasan néznek ki. Idétlen zenéket hallgatnak, idióta a stílusok... a 30 éves körüliek még a "szebb" időkben nőttek fel. Szerintem! igényesebbek mind a külső mind a belső értékekre.
2012. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Shanokk ***** válasza:

Mert az annyira menő!!! De annyira, de annyira!

Kis rib.ik...

2012. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
azért mert már van lakása, autója, és bankszámlája
2012. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem menő. Pont, hogy arra néznek hülyén, azt közösítik ki a többiek, azt k.rvázzák le, aki harmincassal jön össze, és nem ilyen hülyekalapos vagy szupermáriósapkás, fültágítós, mellényes, gitárral a hátán vagy triállal ökörködős burgeszbendzsivel.


Mintha attól lenne vki ku.rva, hogy egy 15 évvel idősebb f@szt vesz a szájába, de ha minden szombaton màsik kis takony spricceli ösze 15 mo alatt, azrendben van.

2012. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amiért a 14 évesek buknak a 18-19 évesekre akiknek "már" van arcszőrzetük, jogsijuk és "érettek". Itt is ugyan ez a helyzet mert több egzisztenciát látnak benne.
2012. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15 mp alatt
2012. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert a lányok azt hiszik, hogy érettebbek a koruknál, és lenézik a velük egykorú srácokat. Én 25/F vagyok, múltkor randiztam egy 17 éves csajjal, aki már nagyon érettnek képzelte magát.


Nagyon aranyos csaj volt, de attól ő még egy kis csitri.

2012. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!