Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még hogy a pasik nem a külsőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még hogy a pasik nem a külsőt nézik? Ez nem igaz, szerintetek? Sokan sírnak itt, hogy nem kellenek senkinek, és akkor jönnek a hímsoviniszta kommentek, hogy igen, mert a csajok csak a jó pasikra buknak.

2012. ápr. 6. 16:27
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
59%

Nem csak a külsőt nézi, amúgy ott van ha olvasnál jobban, hogy nem kell neki bombanő!!


Te biztos egy túlsúlyos lány vagy, ők szoktak ennyire felháborodni.


TEssék mozogni és szép alakod lesz.


ÉN is sportolok és jól nézek ki.

2012. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos, és ezt ma már bizonygattam egy kérdésnél, nem fogom megint. Arra vagyok felháborodva, hogy minket degradálnak azzal, hogy az autó, a pénz, meg stb. kell, közben meg ők is ugyanolyanok, csak pepitában. Lehet h ennek nem a bombanő kell, de akkor is lenézi azokat, akik mondjuk csúnyábbak. Holott, csúnya nő nincs, csak ápolt, és ápolatlan.
2012. ápr. 6. 16:35
 3/53 A kérdező kommentje:
És képzeld, sportolok, világéletemben sportoltam. Mondom, hogy nem erről van szó!
2012. ápr. 6. 16:35
 4/53 anonim ***** válasza:
86%
dehogynem aki nem nézi a külsőt az hazudik, vagy vak...
2012. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
42%
A nők nagy részének tényleg csak a külső számít. Ahogy rengeteg férfinak is szintén a külső, akkor most mi a gond? A hangsúly nem ezen volt, hanem azon, hogy a férfiak nagy része kisebbek az elvárásai a nők felé (kinézetre), mint fordítva. Ma írtam le egy másik kérdésnél, hogy a nők a férfiak 20%-át tartják jóképűnek, míg a férfiak a a nők nagy részét szépnek találják.
2012. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Akkor velem van a gond, hogy nem a külsőt nézem? Ok, ha nem jön be, akkor eleve nem is foglalkozok vele. De ha nem túl jóképű, viszont jól érzem magam vele, és meg tud nevettetni, meg ott a szikra, akkor jöhet :D
2012. ápr. 6. 16:39
 7/53 anonim ***** válasza:
13%
Ja, kérdező, szted csúnya nő nincs:D persze, de csőnya van, mi?:). Látod, pont erről beszélek, hogy ma már minden nőt szépnek kell tekinteni, mert olyan nincs, hogy egy nem nem szép, viszont rengeteg csúnya férfi van, persze. Kicsit sokat gondoltok magatokról ti nők.
2012. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
16%
persze,de csúnya férfi van*
2012. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
60%
hát én ahogy észre vettem, a mai 15-16 éveseknél a külső dominál, aztán fölötte olyan 18 fele és utána, már kevésbé, aztán húszon túl 21-22 és fölötte az anyagaik dominálnak inkább
2012. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy vannak csúnya férfiak. Csak olyan aki bejön, meg olyan aki nem. Pl. az izmos pasikat egyszerűen nem tudom elviselni. Meg a kopaszokat se, és ez nem azt jelenti, hogy azok csúnyák lennének, csak hogy nekem nem jönnek be. Miért is gondolnánk mi magunkról sokat? :D



Kovacsolas, 22 vagyok, de nem az anyagiak dominálnak. Max. annyiban, hogy ha valakivel össze akarom kötni az életemet, az a minimum, hogy dolgozzon, nem akarok senkit se eltartani, ez érthető szerintme. Nemde?

2012. ápr. 6. 16:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!