Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vékony lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony lennék?

Figyelt kérdés

A testtömeg index alapján kórosan soványnak számítok :) 183-4cm vagyok és 58-9 néha 60kg. 19 éves fiú.

Aki látott félmeztelen mindenki mondta, hogy: De vékony vagy, hízzál. Bla bla. Híznék, ha tudnék, de nem megy az alkatomból adódóan.


Vélemény?


[link]


[link]



2012. ápr. 21. 15:24
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Nem vagy "vékony" de annyira telt se :D
2012. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy vészesen vékony. ha nem tudsz hízni, miért nem építesz esetleg izmokat? akkor nem tűnnél annyira vékonynak, és a legtöbb csajnak bejön.
2012. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%

a 183 centidhez minimum 75 kiló


azt szokták mondani hogy amilyen magas annyi kiló tehát értsd ugy hogy te 183 vagy akkor a 80kilónál néznél ki ugy mint egy ember és nem mint egy etióp

2012. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Vegyél "tömegnövelőt" fitnesz boltban. Amúgy is rádférne egy kis kondizás.


Egyébként a napi táplálkozásod, hogy néz ki. (mit? és hányszor?)

2012. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Igen, az rám férne csak a baj, hogy az isten háta mögött lakok kb egy 350fős falucskában :) Pénz meg nincs ilyen cuccokra, meg azt amúgy sem akarnám. Igazából csak a vélemény érdekelne mivel az emberek fejébe nem látok bele, de itt arctalanul leírhattok mindent. Jót és rosszat egyaránt.


Külön plusz pont jár az etióp beszólásért :D


(Ja és, ha valakinek számít: Zöld kezet nyomok mindenkinek.)

2012. ápr. 21. 15:31
 6/30 A kérdező kommentje:
A Napi táplálkozás az elég vegyes. Eszek én mindig eleget, sőt... Mindent megeszek ami van, nem válogatok. Szóval normális emberi ételt amit el tudsz képzelni én azt megeszem.
2012. ápr. 21. 15:32
 7/30 anonim ***** válasza:
Nekem pont a vékony fiúk jönnek be, úgyhogy köszönöm, kérdező, ezekkel a képekkel feldobtad a napom :)
2012. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Örülök neki :-D Akkor mégis van remény :-D
2012. ápr. 21. 15:40
 9/30 anonim ***** válasza:
ahhoz képest ,hogy én ugyanilyen magas vagyok és 80kg rám is sokan mondták már ,hogy vékony vagyok :D
2012. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
szép a szobád :)
2012. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!