Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj a magyar nőkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a magyar nőkkel? Mégsem a legjobbak a világon?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy velem van a baj, hogy nem találok magam mellé normálisat. De megismerkedtem egy határontúlival (VAjdaság), és voltam is náluk. Hűűű, hát választani sem tudnék (már nem szabad):) Hihetetlen, hogy agyilag, erkölcsileg, kultúrálisan is mennyivel magasabb szinten vannak, mint a helybéli magyar nők. Néha még én éreztem magam butának:)


Hm, de vajon mi okozza ezt a különbséget ?

Egyébként más is tapasztalta már ezt ?


2012. ápr. 21. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

a magyar nők elkorcsúltak.

tiszta szégyen, szánalmas izék.

a nő jelzőt ne lehet rájuk már mondani hanem izék....

2012. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
nekem sem jön be a választék Mo-n a férfiakból :D
2012. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Biaa*-* válasza:
74%
héé.....azért ez nem így van fiúk...(lány vagyok)
2012. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Azért köszi a lányok nevében, hogy általánosítotok. Nagyon jól esik....semmit nem tudsz arról, hogy agyilag, erkölcsileg milyen szinten is állok.

Szomorú, hogy mindenkit egy kalap alá vesztek.

2012. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Biaa*-* válasza:
74%
ott a pont előző :)
2012. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Diavolino44 ***** válasza:
55%
A vidéki lányoknál alacsonyabb az "elvárási szint" próbálkozz náluk.
2012. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Agyam eldobom, mi ez a baromság??? Ne próbáld már saját hibáidat a lányokra fogni. Attól, mert épp egy másik településen találtad meg a múzsádat, még nem jelenti azt, hogy az összes hüvelyes itt egy gyökér.

Nem vagy normális. 23F

2012. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a lányok nevében az utolsó hozzászóló válaszát! :)


22 L

2012. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én rengeteg normális nőt látok és ismerek, s nem a határon túl nézek, hanem idehaza:) Rossz felé kerestél:) Kulturálisan maximum annyival többek, hogy jobban ápolják a hagyományokat, bár a kisvárosokban és falukban még idehaza is ápolják, csak egyre kevesebben...


Az, hogy inkább a Vajdaságba tennéd át a székhelyed:)

Az ellenkezőjét tapasztaltam, mint te:)

2012. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%
A magyar nők nagy része tartás nélküli, közönséges, ostoba, ízléstelen ribanc, akik 1 pohár italért és egy szál cigiért bárkivel elmennek és erről az egész világon híresek. Nem tudnak viselkedni, képtelenek normálisan felöltözni, nincsenek elveik. Nagyon sok helyen jártam már külföldön és ott lerí egy nőről, hogy magyar. Többszörös tapasztalat, hogyha itthon elmész nőként egy szórakozóhelyre, ahol külföldi pasik is vannak, egész biztos szajhának fognak nézni, lenyomnak valami sablonszöveget, rendelik a piát és már hívják is a taxit, hogy hazavigyenek megkúrni. Aztán nagyon meglepődnek, mikor elutasítjuk őket a barátnőimmel. Úgyhogy ezúton is köszönöm a magyar nők jelentős részének, hogy olyanokra is ráragasztják a viselkedésükkel a ribanc-sztereotípiát, akiknek van tartásuk és nem fogják széttenni a lábukat egy pohár Martiniért.
2012. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!