Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik ilyenkor a fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ilyenkor a fiúval?

Figyelt kérdés

Érzem,hogy néz valaki, várok, aztán már nem néz,aztán megint néz,és ekkor már a szemébe nézek. A szemei könnyesek,elkezd remegni,pár másodpercig néz,aztán lefelé néz és sóhajt.


máskor is volt olyan,hogy a környezetemben szipogott...Nem tudtam ránézni,nem tudom hogyan kezeljem ezt,hogy könnyes lesz a szeme,ha a közelemben van?


2012. ápr. 21. 21:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen, és nem a szeretettől...... Kerüld el, jó messzire!
2012. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Miért kerüljem el?Tetszik

Viszont ezt a sírást nem tudom hova tenni

neki miért nem jön le,hogy nekem is tetszik ??

2012. ápr. 21. 22:21
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki, csak kicsit szégyellős, ezt abból gondolom hogy könnyes lesz a szeme amikor szemeztek. Amikor pedig sóhajt akkor szerintem arra gondol hogy: "A francba úgysincs esélyem nála..."


Persze ez csak az én véleményem. :)


18/F

2012. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én tudom magamról hogy nem vagyok normális, de ez még szerintem is beteges dolog. :D
2012. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De miért gondolja,hogy nincs esélye,ha rá szoktam nézni??
2012. ápr. 21. 22:23
 16/21 anonim ***** válasza:

Úgy látom, nagyon azt akarod hallani, hogy miattad sír, azért tetted fel a kérdést. Nekem elég fura, hogy attól sír, hogy csak meglátott vagy a közelében vagy. Lehet csak allergiás a parfümödre.

Amúgy ismered közelről a fiút?

2012. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem csak 1 méteren belül van ez,hanem távolabbról is nagyon erősen csillog a szeme.. Annyira közelről ismerem csak,hogy párszor próbált "véletlenül" belémbotlani,egyszer sikerült.
2012. ápr. 21. 22:47
 18/21 anonim ***** válasza:
A csillogó szem, meg a sírás nem ugyanaz! Ha csak a szeme csillog, attól nem fog szipogni, ha meg szipog, és könnyezik, akkor másról van szó!
2012. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Biztos alergiás. Én is allergiás vagyok, és nekem is szokott könnyezni a szemem(például a szél fújástól). Biztos mikor rád néz erre gondol:

Basszus ott az szép csaj, a francba megint xarul nézek ki, el is nézek. Vagy valami ilyesmi:)

2012. ápr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

18-as,miről van szó?

19-es,nem allergiás,szoktam figyelni,és csak akkor csinálja ezt,ha a közelemben van

2012. ápr. 22. 08:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!