Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mi történik ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi történik ilyenkor tavasszal veletek?!

Figyelt kérdés

Ahogy megjött a jóidő, mást sem hallottam, csak azt, hogy "szakítottunk", "kidobott", "megcsalt" .. És az esetek 80%-ában a fiú vetett véget a kapcsolatnak.

Ennyire nem tudjátok magatok tűrtöztetni vagy mi ez? Tisztelet a kivételnek ..

Azt hittem az embert az különbözteti meg az állattól, hogy uralkodni tud az ösztönein.


2012. ápr. 19. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt a tavasz, dagad a f.asz.
2012. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
velem nem történt semmi, köszönöm jól vagyok :)
2012. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Én meg egy lánynak sem kellettem még úgyhogy megcsalni sem tudok senkit.


Egyébként ezt a ti nagyon dícsért jóképű, magas izmos hercegeitek csinálják. Ezért kéne csúnya fiúkat választani és nem csak külsőt nézni, bizony. -.-

2012. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én csak azt vettem észre, hogy még a húsvéti nyúl is kapcsolatba került mostanában...
2012. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3

Hány éves vagy te h már ennyire elkeseredtél???

Am meg nehogy azt mond nekem h te összejönnél egy szted csúny csajjal. A külső mindenkinek számít nem csak a nőknek. Ne legyetek már nevetségesek.

Persze tudom itt mindenki szent és a rondákkal is összejönne. És abban mi a jó h még nem is tartod szépnek a párod???

2012. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az esetek 20%-ba tartozom:)
2012. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
csúnya-gonosz fiúk!
2012. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt a tavasz, itt az AIDS, használj gumit, tovább élsz! ;)
2012. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A két legjobb barátnőmmel is nemrégiben szakítottak (pedig más-más társaság) és lehet, most én leszek soron.

Eddig nem merült fel bennem, de azért ez már szinte kísérteties. :P

2012. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!