Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy olyan aranyos csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy olyan aranyos csaj hogy hódíthatnám el?

Figyelt kérdés
Szóval megismertem egy lányt, egy évvel idősebb nálam , és nagyon-nagyon tetszik ,nem az hogy szép(jó persze hogy szép) de olyan kis aranyos arca van teljesen belezúgtam. Amúgy én elég jó képű gyerek vagyok (mert igazából minden lánynak tetszem) és eddzek is amellett eléggé okos vagyok és a személyiségemmel is hódítok hogy így mondjam :D . És nem azért írtam- nem vagyok nagyképű vagy ilyesmi ,csak ezt mondták, tapasztalat.Szóval tetszem neki , legalábbis ahogy észre vettem, és lenne is nála esélyem csak az a gond hogy van barátja. Nem olyan régóta de állítólag komoly meg amúgy sem az a megcsalós fajta.
2012. ápr. 21. 23:45
 1/5 A kérdező kommentje:
A pali egy nyomorék amúgy, és atom ronda (nem csak szerintem) bár gondolom akkor jó arc lehet vagy kitudja mivel hódít?!Egyszóval az lenne a kérdésem lényege ,hogy akit "hódítottak már el" vagy más tetszett miközben volt valakije az mit érzett és hogy zajlott le ez? Csak ez ugye nem egyszerű... Ha valaki tök oda van a másikért akkor annak mégis hogy nyissuk fel a szemét? Hogy én vagyok neki a legjobb?:D (Ebbe most ne kössetek bele, akkor is én vagyok neki a legjobb!)
2012. ápr. 21. 23:45
 2/5 anonim ***** válasza:

volt egy két ilyen hódításom.

a siker kulcsa meg a palijától nagyobb szociális értékem és a nagyobb farkam.

2012. ápr. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jobban nézel ki, mint a pasija, akkor menni fog.
2012. ápr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem csábítottak már el így: a szociális érzék és a határozottság volt a döntő. Közölte a srác, hogy neki én kellek és harcolni fog értem. És viszonylag gyorsan meggyőzött, hogy ő jobban értékel, mint az akkori pasim.
2012. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de jó dolga van itt egyes lányoknak
2012. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!