Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy 58 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy 58 éves ember? :O (21 vagyok)

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam a szomszéd utcából egy srácba, aki durván visszautasított huszonéves, nővel még sose volt, a barátai,a bátyja (28) bepróbálkozott, ő nagyon rendes, viszont amin felidegesítettem magamat az az, hogy az apjával jóban voltam, mindig kedves volt, azt hittem azért, mert soha senkinek nem kellett a fia, erre egyszer megkértem, hogy segítsen valamiben a ház körül, mikor is el kezdett molesztálni a saját pincékben, azt se tudtam, hogy mi történik, megütni nem mertem, mert csak férfi, majd mire mondtam, hogy hagyjon, még ő sértődött meg, emellett, az, hogy a fiába voltam szerelmes, az neki nem zavaró tényező. Az ember családi barát, nem akarok nagy balhét, de irritáló, mikor alkalom adatán megérintget, meg csillogó szemmel nézi a mellem...
2012. ápr. 21. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes, csak kanos.
2012. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
elsonek igaza van!
2012. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha ezt komolyan elhiszed akkor gyerek vagy.

Ilyen alapon en is szerelmes vagyok beled,lefekszel velem?:D

nedolj be neki

2012. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha annyira zavarna,akkor semmilyen kontaktban nem lennél se az 58 évessel,se a családdal.Nem kell vele kettesben meg sehogyan sem lenni egy légtérben és kész.


PROBLEM?

2012. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Édesanyámmal jó viszonyban vannak, ezért szokott átjönni. Ha a felesége is itt van, akkor nem csinálja. Üzeneteket írogat meg ilyesmi...

Egyébként, ha anyám megtudná, akkora balhé lenne belőle, hogy mindenki erről beszélne, kis községben élek, így mindenki tud mindenről. Nem hiányzik, hogy a szájára vegyen a környék, meg fröcsögő szájjal erről beszéljen mindenki.

2012. ápr. 22. 00:07
 6/14 anonim ***** válasza:

és jó karban van az öreg?

gyúr vagy valami?

vagy el van belesedve?

2012. ápr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyugi nem szerelmes. De lát egy lehetőséget. Az már más kérdés, hogy ezt rosszul látja. Egyszer négyszemközt beszéld meg vele, magyarázd el neki normálisan nem vagy már gyereklány.
2012. ápr. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

hihetetlen vagy, komolyan mondom. utána meg csodálkozik a nő, ha megerőszakolják, miután b#szik szólni, amikor még lehetne.


58 évesen egy 21 évesre nyomul, főként a te értelmi szinteden, ez erkölcsi szempontból pedofília, még ha jogilag nem is.


ne csodálkozz, ha tárgyként fog kezelni minden férfi az életed során, ha továbbra is akként viselkedsz. attól félsz, hogy erről beszélnének? kit érdekel? arról beszélnének, hogy egy vén f#szkalap csorgatta rád a nyálát, nem pedig rólad.

2012. ápr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szép mondatot kanyaritottál a kérdésednél, meg is fájdult tőle a fejem, erre csak egy nő képes.


Figyu, tapogat, leveleket ir, molesztál, méreget... mit tökölsz, orditsd le a fejét. Törjön csak ki a balhé, nem a te hibád.

Ha nagyon kerülnéd adj neki egy sanszot, beszélj vele első adandó alkalommal négyszemközt. Figyelmeztesd, hogy fejezze be. De ha ez nem segit jöjjön a hiszti, ő akarta.

2012. ápr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem szóltam már neki???????? Meg azt is mondtam már, hogy a feleségének elmondom, mire közölte, hogy úgyse hinné el nekem. Mi az, hogy az én szintemen??? -.-"... Sose volt apám, meg mellettem se volt soha idősebb férfi... fogalmam sincsen, hogyan viselkednek, mert akiket ismerek, soha nem csináltak ilyet velem...
2012. ápr. 22. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!