Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy 58 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy 58 éves ember? :O (21 vagyok)

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam a szomszéd utcából egy srácba, aki durván visszautasított huszonéves, nővel még sose volt, a barátai,a bátyja (28) bepróbálkozott, ő nagyon rendes, viszont amin felidegesítettem magamat az az, hogy az apjával jóban voltam, mindig kedves volt, azt hittem azért, mert soha senkinek nem kellett a fia, erre egyszer megkértem, hogy segítsen valamiben a ház körül, mikor is el kezdett molesztálni a saját pincékben, azt se tudtam, hogy mi történik, megütni nem mertem, mert csak férfi, majd mire mondtam, hogy hagyjon, még ő sértődött meg, emellett, az, hogy a fiába voltam szerelmes, az neki nem zavaró tényező. Az ember családi barát, nem akarok nagy balhét, de irritáló, mikor alkalom adatán megérintget, meg csillogó szemmel nézi a mellem...
2012. ápr. 21. 23:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyébként barátnőm felajánlotta, hogy ketten másszunk rá, olyan élményben lenne része, hogy a közel 60 éves szíve csődöt mondana, és 5 perc után szívrohamot kapna és elhalálozna.... ( persze ezt vicc szinten tárgyalta.:)
2012. ápr. 22. 08:46
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát amúgy a kérdésre válaszolva átlag kinézete van.

Szerintem ettől eltérően, is undorító meg beteges dolog, hogy valaki a saját gyerekeinél is fiatalabbal kezdjen ki. Főleg, hogy pontosan tudja, hogy mi a helyzet apámmal, retek dolog az ilyennel visszaélni. Viszont, ha megütöm vagy ilyesmi, mi a biztosíték rá, hogy nem üt vissza?? Csak ő az erősebb...

2012. ápr. 22. 09:09
 13/14 anonim válasza:
Kib@szott pedofil.
2012. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

akkor mégegyszer, mert ugyan reklamálod hogy a "te értelmi szintedről" beszélek, mégsem sikerült felfogni:


ha nem szólsz most valakinek (akkor is ha ezáltal kiderül), akkor bizony egyszer meg fog erőszakolni.


ha ennek ellenére nem viselkedsz felnőttként, meg is fogod érdemelni. tessék abbahagyni a hisztit, hogy "juj rólam beszél majd a falu" és értelmes emberi lényként viselkedni, aki a saját sorsát alakítja, nem pedig arra vár, hogy a problémái majd megoldódnak.

2012. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!