Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire buktok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire buktok a rockszátokra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mijaza rockszátok?
2012. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 étoile et lune ***** válasza:
Semennyire, inkább kerülném őket. Egyrészt nem vagyok olyan, aki beéri egy dugással, és aki után élvezi, ha eldicsekedhet azzal, hogy megdugta egy rocksztár. Komolyabb kapcsolatot meg alapból nem akarnék, mivel tudom, hogy több ezren/millióan rajonganak érte, bárkit megkaphat, és nagy eséllyel meg is csalna egy-egy buliban. Legalábbis én elég paranoiás lennék mellette szerintem... Nem beszélve arról, hogy valamilyen szinten az összes el van szállva magától, nekem az se jön be. :)
2012. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tartom azt, amit a második mond.


vannak persze jófejek, normálisak, akik nincsenek elszállva maguktól. szoktam beszélgetni velük koncertek után és próbáltak már páran befűzni, de udvariasan hárítottam. :) általában mindenkire felnézek, aki ki mer állni mások elé megmutatni, hogy mit tud, ez nagyon vonzó a szememben (és szerintem nem vagyok ezzel egyedül). nagyon izgalmas érzés, amikor látod, hogy téged bámul, rád mosolyog, meg ilyenek, de nem igazán kellene többre, mint kalandra egy ilyen pasi. pont azért, amit előttem levő elmondott. bár ki tudja már...

2012. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagyon bejönnek a rockerek. Imádom a rockot.
2012. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az igényesebb fajták bejönnek. Bár tartós kapcsolatot nem terveznék egyikkel sem.
2012. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én bukok a rockerekre és sztem jó a rock.
2012. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két okból sem kellene soha:


1. sztár nem érdekel, más világ vagyunk

2. nem kedvelem a rockereket


23/N

2012. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!