Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha ti jelöltök be egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti jelöltök be egy fiút facebookon egy buli után, akkor az általában azért mert tetszik a fiú, vagy csak eszetekbe jutott?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 21:56
 1/8 étoile et lune ***** válasza:
Én egyszer voltam buliban, és utána képes voltam felregisztrálni facebook-ra, hogy bejelölhessek egy fiút. Azért jelöltem be, mert szimpatikus volt, és akartam volna vele ismerkedni. Visszajelölt. Ennyi volt. Inaktiváltam is magam. :)
2012. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval nem lett belőle semmi? Szerinted elvárhatja a lány, hogy írjak neki, ha már bejelölt?
2012. ápr. 21. 22:11
 3/8 étoile et lune ***** válasza:
Igazából bevallom, én is szerettem volna, hogy írjon nekem, de én nem mertem neki, aggódtam, hogy hülyének néz majd, és én nem voltam neki annyira szimpatikus. Igazából alig volt magánál, szóval lehet, hogy azt se tudta, ki vagyok. Tehát én örültem volna, ha reagál valami olyasmit, hogy ,,nahát, emlékszem rád a buliból! mizújs veled?" De persze az ilyet nem lehet elvárni. :)
2012. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hú akkor ráírok majd hátha bejövök neki, mert ő nekem nagyon :D
2012. ápr. 21. 22:20
 5/8 étoile et lune ***** válasza:
Sok sikert. :) Nem veszíthetsz semmit, elvégre ő jelölt be, megkérdezheted, hogy hogyhogy, és mi a helyzet és mindenféle semleges téma, amikről el lehet kalandozni az érdekesebbek felé.
2012. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké megpróbálom köszi :)
2012. ápr. 21. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, általában azt jelölik be az emberek buli után, akik szimpatikusak. Én mondjuk mindig úgy vagyok vele, hogy keressen a fiú, ha szimpatikus voltam neki, tegye meg ő az első lépést :D SZerintem írj rá, beszélgessetek, hogyha csak úgy jelölt be, akkor az majd kiderül, de lehet, hogy még így is lehet belőle valami. Hány évesek vagytok? Sok sikert
2012. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tehát te elvárod, hogy ő jelöljön be, vagy csak azt, hogy rád írjon? 21 évesek vagyunk :)
2012. ápr. 21. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!