Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és gimibe járok.Van egy végzős (értelemszerűen 18 éves) fiú,akinek nem tudom hova tenni a viselkedését.

Kb. októberben történt,hogy az utcán találkoztam az unokatesómmal és leálltunk beszélgetni.

Az akkor még számomra ismeretlen fiú ott állt olyan 15m-re tőlünk, és ő pedig egy haverjával beszélgetett.Az unokatesóm háttal,én szemben álltam velük,és egyre csak azt vettem észre,hogy bámul a srác.Beszél a barátjával,ránéz,majd a következő mondatnál végig engem figyel.Ez volt az első eset.

A második már egy kicsit több volt.Én a suliban a folyosó falának dőlve álltam a szünetben.Nagy volt a tolongás,mint mindig.Jött a fiú.És mivel alig fért el,így kb. 5 cm-re tőlem jött el.A szemembe nézett és mosolygott.

Harmadjára, egy motorral ment el előttem az utcán, és szintén mosolygott.

Negyedik alkalommal ismét az utcán mentünk el egymás mellett és megint szemembe nézés+mosoly.


És végül is,akármikor,akárhol találkozunk,ha nem is mindig mosolyog,de a szembenézés meg van.


Az érdekesség az,hogy mindezek alatt 2 barátnője is volt. :P


2012. ápr. 22. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy tetszel neki. Milyen a stílusod?
2012. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint öltözködés, smink stb.
2012. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Igazából az önbizalmam egyenlő a nullával.(ezért sem mertem abba belegondolni,hogy mi van,ha tetszem neki)

Sminkelést nem díjazzák a suliban,és persze nem is úgy öltözködöm,mintha diszkóba mennék.

Szóval smink semmi,csak próbálok figyelni mit veszek fel.

(pl.:ha egy sima farmer,akkor a kiegészítőkre és a felsőre fektetek hangsúlyt.)

2012. ápr. 23. 14:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Szóval olyan vagy mint én, rajtam sincs semmi smink, és nekem sincs sok önbizalmam. És lehet, hogy éppen ez tetszik benned neki, hogy nem vagy agyon sminkelve, és bár nem láttalak, de úgy érzem szép vagy, és ezt ne úgy értsd, hogy meghülyültem vagy ilyesmi, csak ezt érzem. Én 13 vagyok, és hasonló helyzetbe kerültem mint te.. És amúgy tetszik neked?
2012. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak ő ilyen "menősrác",és pont azt nem tudom elképzelni,hogy egy ilyen "natúr" lány tetszene neki.Főleg,ha az előző két csaját nézzük.


Hát,így,ha nincs ez a kis kalandunk,nem hinném,hogy beleszerettem volna.De amikor így rám néz és/vagy mosolyog,az azért elég aranyos. *.*

Szóval mondhatjuk,hogy teszik....helyesebben beleszerettem.


Szerinted mit csináljak?

2012. ápr. 27. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel, hogy én is ebben a helyzetben vagyok, azt tanácsolom, hogy amikor rád néz akkor nézz te is mélyen a szemébe, és ha ez már többször megtörtént, és úgy érzed, hogy menni fog mondj neki valamit, amit jónak találsz abban a helyzetben. De arra is várhatsz, hogy Ő kezdeményezzen.
2012. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Oké,köszi,de mit mondjak neki?

Most az,hogy utánanéztem,hogy ki is Ő,attól Ő még nem tudja,én ki vagyok...

Úgyhogy azt hiszem,maradok az "én is bámulok/mosolygok"-nál,aztán remélem kezdeményez <3 :/

2012. máj. 1. 19:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is azt teszem. Ha nem félénk típus, akkor kezdeményezni fog. De próbálj meg minél közelebb kerülni, és mindig keresd a társaságát, és akkor szerintem egyszer csak ha tetszel neki meg fog valamilyen módon szólítani.
2012. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát rendben... :)

Ment mindig a zöld kéz. ;)

Köszi a segítséget! :)

2012. máj. 5. 14:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2012. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!