Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti inkább a szűk, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti inkább a szűk, vagy inkább a tág csajokat szeretitek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Én inkább a szűket, sajnos a tág nem jött be, igaz csak egyszer voltam még nővel.

2012. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Szűk csajokat szeretem. :)
2012. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyim gyakran elég tág, nem igazán élvezem. Van egyáltalán, aki nem a szűket szereti??
2012. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+1 a szukre, de gyanus, hogy a kerdezo nem ugy ertette... :)
2012. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De igen, így értettem. Csak azért kérdem mert én elég szűk vagyok, szerintem túlságosan is, és félek hogy a barátom nem fogja majd tudni betenni..
2012. ápr. 22. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:

véleményem szerint mindenki a szűket szereti. Bár szülés után biztosan tágabb lesz.


Nekem nagyon szűk, és eddig senki nem panaszkodott, sőt :P

2012. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kettő közt. A szűk se jó, és harangozni se.


Egyszer k.rtam egy picike lányt, olyan pici volt a puncija és olyan szűk, hogy félig engedte csak magába a farkam (pedig nem vagyok lóméret), úgy lovagolt, hogy a belső combjával" szabályozta, meddig ütközzön, igazi kis f@szhegyező-menet volt... :D Azért kétszer is megcsináltam, bár szerintem ő annyira nem élvezte, pláne nem szemből, amikor már nem is tudott úgy "szabályozni", akkor igencsak fintorgott, de tövig akkor is képtelenség volt neki tolni. (A síkosítót meg nem szerette, nem használt, csak nyálat.)


Amióta meg piercingem van, pláne nem jó, ha túl szűk.


F37

2012. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kitágitom nektek ha akarjátok de az sem jo ha tul szűk előbb probáld bannánnal vagy mit tom én xDDD
2012. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!