Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem, neki is tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem, neki is tetszek . De. Milyen a jó beszédtéma?

Figyelt kérdés
Tetszek neki,ő is tetszik nekem...de (már chat-eltem vele...háziról) miről tudnék vele chat-elni vagy akár beszélgetni? (12/L) Nincs beszédtémánk....mit tudnátok ajánlani? ti miről beszéltetek amikor még nem jártatok ...vagy akár még most is...ami bevált...és mind a kettőtöknek jó beszédtéma???

2012. ápr. 22. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
tekintettel arra, hogy még csak 12 évesek vagytok így nekem is csak a tanulás jut eszembe esetleg iskolában amik történtek veletek vagy hobbik ilyesmi.
2012. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbálj meg egy kicsit játszani, ne írj vissza rögtön, akkor izgalmasabb lesz az egész.
2012. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan,hogy már nincs adott téma csak beszélgettek mindenről:)

14/L

2012. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát... köszi :)
2012. ápr. 23. 17:09
 5/6 anonim válasza:

szerintem vagy hívd el valahova kettesben de ha nem mersz még vele egyedül mármint 2-en lenni próbáld meg azt hogy több emberrel elmentek pl. fagyizni vagy ilyesmi, és próbálj kedves lenni vele aztán ha nem jön rá magától hogy te mit szeretnél akkor mondd meg neki mit érzel :)


sok sikert! <3

2012. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köcii :) :D
2012. ápr. 28. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!