Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú levélben érdeklődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú levélben érdeklődik, mennyire lehetek őszinte?

Figyelt kérdés

Nem hazudni akarok neki. De ha megkérdezi, hogy vagyok, mi újság velem, akkor megírjam neki a rossz dolgokat, hogy most épp ilyen-olyan problémák meg gondok vannak az életemben, vagy éppen beteg vagyok?


Mert azt olvastam (bár ez lehet, hogy taktikázásnak számít), hogy ilyenekkel nem szabad traktálni egy pasit, mert ráun az emberre, inkább valami pozitív, vidám dologra terelni a szót, és nem lelki szemetesládának használni, mert hamar elmegy a kedve. Őszinte szeretnék lenni hozzá, de lelombozni sem akarom.


2012. jan. 25. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz őszinte természetesen, de ne írj neki kisregényt. Nem azért, mert ő pasi, hanem mert egy 9999karakteres üzenetet senki sem olvas végig szívesen. Írj egy kicsit erről is meg arról is, nem kell köntörfalazni, de azért ne szaladjon el veled a ló:)
2012. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányként én azt javasolnám, hogy amíg nem ismered meg teljesen, ne panaszkodj neki (ugyanabból kifolyólag, mint amit te hallottál). Ha beteg vagy, mondhatod neki (vagy ha piszkáltak munkahelyen, suliba), a lényeg, hogy ne ragozd ki, és éreztesd, hogy nem vagy elesett, és túl tudsz lépni rajta.

pl. ha szekírozott valaki, és elmeséled, akkor ne úgy, hogy: "jaj, úgy bánt, hogy lehet valaki ilyen, de én vagyok a hülye, hogy a lelkemre veszem" helyett: "igen, belém kötött, de az ő baja, éretlen bunkó, persze kissé felidegesítettem magam, de nem ér ő annyit".

2012. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"De ha megkérdezi, hogy vagyok, mi újság velem, akkor megírjam neki a rossz dolgokat, hogy most épp ilyen-olyan problémák meg gondok vannak az életemben, vagy éppen beteg vagyok?"


Igen, de csak reális problémákról írj, és arányosan, vagyis ne legyen kizárólag panaszáradat a levélben.


A kulcsszó az, hogy reális. Reális probléma egy baleset vagy betegség vagy munkahelyi gond, súlyos személyes konfliktus. Nem reális problémák: mit mondott a nagynéni, hogy nézett a szomszéd, jaj de stílustalan az unokahúgom, lehetetlen alak a postás.


"Mert azt olvastam (bár ez lehet, hogy taktikázásnak számít), hogy ilyenekkel nem szabad traktálni egy pasit, mert ráun az emberre, inkább valami pozitív, vidám dologra terelni a szót"


Hülyeség. Nem kell idióta női magazinok tanácsait követni.


Ha negatív élményeket is leírsz, akkor őszintébbnek tűnsz (mivel mellesleg az is vagy). Ez segít a kapcsolat elmélyítésében.


Az, hogy mindig hűdeboldog legyen és állandóan vigyorogjon, valamint az élete problémamentes diadalmenet legyen egyik sikertől a másikig, azt csak a férfinak kell vetítenie a nő felé :))) A férfiak nem várják el ezt a típusú hazudozást a nőtől, sőt, a túlzásba vitt hepizés még bosszantja is őket.

2012. jan. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!