Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma esti beszédtéma: Mi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma esti beszédtéma: Mi volt a legkínosabb szexuális élményed?

Figyelt kérdés

Igyekszem minden nap feltenni egy értelmes kérdést a társadalommal szemléletével kapcsolatban. Ez a negyedik ilyen kérdésem.


Van egy érdekes sztorid? Megosztanád valünk? Esetleg vélemyényt mondanál mások történetéről? Rajta, folyjon az eszmecsere. :)


2010. máj. 29. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor épp cumiztam a barátomat és elélvezett a fele az orromba ment..hát kellemetlen volt :D
2010. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nielindi ***** válasza:
29%
elég kinos, de sztem nem tudod, h van keresö.
2010. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a legkínosabb, "ez nem a 67-es szoba?"
2010. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor menet közben ránk nyitott a pasim apja...
2010. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

mikor kocsiban szexeltünk egy szántóföld szélén, megállt mögöttünk egy mezőgazdasági munkagép és jól belátott a paraszt mindent

gyorsan elhajtottunk, fel se öltöztünk

2010. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor a volt barátoméknál voltunk és először az apja majd az anyja is ránk nyitott...ráadásul az anyja ott állt vagy 2 percig és csak nézett...:D most már vicces de akkor elég ciki volt..:D
2010. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor levetkőzött a csaj kiderűlt,hogy csak a ruha tartotta a testét,mellét,hasát.Már itt abba kellett volna hagynom,de ne kezd el,ha nem fejezed be alapon folytattam.Valahogy életet leheltem a farkamba,beraktam,de a hüvelyizmai is olyan lazák voltak,hogy nem éreztem semmit,belelankadt.Mérges lettem kicsit és fenékbedugtam.Tetszett neki és nem akart hazamenni.Reggel hatra beálítottam az órát,hogy minnél előbb elmenjen.

Átverve éreztem magam,mert ruhában nagyon jól nézett ki.Ez volt eddig a legkellemetlenebb.

2010. máj. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos, mi 1 automata autómosóban estünk egymásnak. Afranc gondolta hogy be van kamerázva! A kutas csak vigyorgott , mint a vadalma!!! Nem kellett aznap fizetnünk, annál a kútnál azóta sem, máshova járunk!!!!
2010. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
00:44 ez elég kínos :(
2010. máj. 30. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!