Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek irántam érdeklődni? (chaten)

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy facebookon akárkire irok rá abból áll a beszélgetés hogy én szórakoztatom a partnerem és kérdezek tőle érdeklődöm a hogylétéről. Fölleg lányokra jellemző hogy rámír aztán "kussol" O.o , én kérdezek + mesélek és néha beir egy smileyt. Szerencsére valóságban nincsenek ilyen gondjaim de ez akkor is zavar hogy felőlem senki nem érdeklődik. Ilyenkor mi a halált csinálnak a lányok? xd

2012. ápr. 22. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

nincs idejük vagy nem akarnak beszélni veled.

nekem van egy volt osztálytársam aki mindig rám ír...nagyon idegesít, mert nincs kedvem vele bedzélni, de ahogy fellépek egyből rámír.

de nem akarok bunkózni vele hogy egyátalán ne válaszoljak

2012. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ilyen velem is van hogy nem akarok beszélni valakivel de attól még udvarias lehetek -.-""
2012. ápr. 22. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!