Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy jó ideje mindig csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó ideje mindig csak én keresem barátnőmet az bunkóság ha kíváncsiságból megvárom hogy mennyi idő után fog keresni, érdeklődni hogy mi van velem?

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapja folyamatosan én kezdeményezem a találkozókat meg facebookon a beszélgetéseket is. De ez vissza fele nem igaz és azért vagyok kíváncsi hogy mennyi idő után hív föl vagy ír rám.

2012. febr. 26. 11:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy bunkóság-e. De én is ezt csináltam a barátommal. Mármint mindig én kerestem, aztán egyszer úgy döntöttem, hogy megvárom, hogy mikor keres... 2hét telt el, mire felhívott. Azután rendes lett, de túl sok idő telt el,

volt időm gondolkodni. Szakítottam vele.


L/16

2012. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd fog írni, ne aggódj. Csak kell neki egy kis idő, míg megszokja, hogy lazább is lehet veled.
2012. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ezt csinálni. Alapból kezdeményező típus vagyok mindig írogatok a barátaimnak, meg annak aki tetszik. És hogy megnézzem, hogy kölcsönös-e a beszélgetési kényszer van, hogy nem írok egy ideig és megvárom mi lesz.
2012. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem aggódok mert írni fog egyszer majd csak
2012. febr. 26. 12:05
 5/17 A kérdező kommentje:

Én is kezdeményező vagyok mert ha pl a haverokat össze akarom hivni akkor egyből írok mindenkinek vagy telefonom hívom őket.

Csak mostanában mindig én írok pedig régebben ez oda vissza működött az egymás keresése.

2012. febr. 26. 12:09
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem bunkóság,ha hagyod egy kicsit,hogy hiányozz Neki,és megvárod,amíg Ő keres.Ez egy nagyon jó próba.Ebből megtudhatod,mennyit ér számára a kapcsolatotok.Szerintem normál esetben két-három napon belül nagyon kell hiányozz Neki.Olyankor meg már csak ráír az ember a párjára.
2012. febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad van, várd meg! :)
2012. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

remélem nem 1 hét múlva fog rám írni hogy mi van velem

2012. febr. 26. 12:49
 9/17 anonim ***** válasza:
Aztán majd azt hiszi, hogy sza*sz a fejére, és besértődik.
2012. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A besértődés felesleges szerintem. Ha nem keresem ő is kereshet néha.
2012. febr. 27. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!