Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy ha arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy ha arra gondolok, hogy 1 lannyal beszelgessek aki tetszik azt farasztonak tartom, de ha arra gondolok, hogy barki massal beszelgessek azt nem tartom annak?

Figyelt kérdés
Meg arra gondolok, hogy egyfolytaba en kell tudjak kitalalni temat amirol beszeljunk es akkor azt ugy farasztonak tartom.. ha massal akkor nem nagyon erdekel, hogy talaljak temat vagy sem igy nem is nagyon erzem farasztonak.. de jo lenne ha nem ereznem annak.. pff 17/f
2011. aug. 22. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

mert másképp kezeled a csajokat


úgy kell velük is dumálni, mint a haverjaiddal, ők is emberek csak p.ncijuk van és kész, de amúgy tudom nehéz átállni, főleg egy szép, csinos, formás csaj látványánál, de azért gyakorlat teszi a mestert, ne görcsölj és légy természetes


dumálj úgy vele, mint egy haverral

2011. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván azért van ez, mert aki tetszik annak nagyon meg akarsz felelni és feszengsz. Legyél önmagad, ha nem kell neki akkor ez van. Ha meg kell, akkor meg összejöttök. Hülyeség feszengeni, max nem jön össze. Naés? Majd jön más.
2011. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:) mind2ket felpontoztalak:) ha mas is akar ilyen ertelmeseket irni oket is felpontozom:)
2011. aug. 22. 18:49
 4/5 DrBadru ***** válasza:
Nem kell erősen arra koncentrálnod, hogy jöjjön már végre egy új téma... Ha ellazulsz, és úgy beszélgetsz el vele, mint bárki mással, ha hozod a szokásos formád, az tökéletes lesz!! próbáld meg úgy, mintha nem lenne tétje ;)
2011. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent amilyen szerencses? vagyok eddig az osszes lany aki tetszett nekem en is tetszettem nekik.. csak mivel nagyon feltem attol, hogy nem tudok mit kitalalni, hogy kerdezzek vagy beszeljek vele sikerult valamilyen formaba az osszest elrontsam...jo lenne ha ezzel maskepp lenne...
2011. aug. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!