Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok pisilt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok pisilt már valaki szájba fiút komolyan? Valaki adta már el a pisijét csajok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 20:28
1 2
 11/15 anonim válasza:
mi 3masba nyomtuk és utána megkért a srác hogy pisiljek/jünk a szájába, és én megtettem. Nem tudom mi jó benne de ha neki ez kell akkor mit lehet tenni.
2012. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen! És mindketten nagyon élveztük. Ez nem beteg dolog, ha mindkét félnek bejön. Egészséges ember vizelete STERIL!
2012. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem már több Nő is, és én is őket. Még olyanokkal is, akik elsőre hallani sem akartak róla. A szerelem csodákra képes. Szóval ne itt a neten keresd ezeket a lányokat, mert senkit sem fogsz meggyőzni itt erről, (sőt ismerve a jó magyar ostoba hozzászólokat, itt csak ugatni fognak neked), ezért a célravezető szabályok (mellyel én már sok lánytól megkaptam, és megadtam nekik - hozzáteszem szép, intelligens, városi lányokról van szó, és nem román fogatlan ribancról...)


1. Ismerd meg a megfelelő lányt élőben

2. Járjatok, érd el hogy oda legyen érted

3. Már a kapcsolat elején (de kivárva amig már ő is érzelmeket táplál irántad), említs meg neki, hogy a folyadékok téged nem zavarnak

4. Mondd el neki, hogy milyen igazságtalan az élet, hogy a lányoknak a sperma a szájukba megy (és ezt sokan élvezik is, mármint a lányok is), miközben nekünk pasiknak nincs ilyen örömünk a lányoktól (kivéve a G-Pont "spriccelést" de az teljesen más, az nem pisi, bár sokan azt hiszik).

5. Mesélj neki arról, hogy a pisit gyógyszerekben is alkalmazzák, és van vizeletkúra is (saját vizelet ivása pld. gyomorbántalmakra)

6. mutass neki filmjelenetet, egy kellően izgatott estéteken a kedvenc filmedből, amiben igényes külsejű szereplők adnak elő olyat, amire magad is vágysz

7. Győzd meg arról, hogy te annyira szereted és kívánod őt, hogy egyszerűen nem tudsz a testének egy pontjától sem undorodni

8. További apró dumákkal puhítsd (pld. a punciból is folyik lé, azt is lenyeled végsősoron nyaláskor)

9. Először csak tedd a kezed oda amikor pisil, és nyugtasd meg, hogy ez milyen kellemes számodra

10. Így haladj el egészen addig, ahova én már 8-10 éve eljutottam, mégpedig hogy számszerüen körülbelül 10-15 lánnyal éltem át ezt (és mindegyiket szép lánynak tartják), mert ugye az sem mindegy, hogy kivel éled át. A napközis konyhásnénivel nem szeretném ezt átélni.


Menni fog barátom, kitartás, rutin, és rávezetés !!!

(és ne a netet olvasd, hanem lépj a tettek mezejére)

2013. febr. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Az én barátom egy buliban látta ahogy egy csaj a másik csaj szájába kakil/pisil.Egyszerüen a fejére ült és nyomta:D A csaj meg rosszul lett.
2013. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elöző válaszolo: Ettem ba.zmeg...pont ettem....Kösz szépen....

Na m1. Szoval undorítonak tartom. De van egy barátnöm aki már belepisilt a palija szájába. Élvezték

2013. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!