Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik legjobb barátom anyukája, aki ráadásul a szomszédom.40 év körüli én 17, nagyon lefeküdnék vele, mert tényleg tetszik. Ő is kedvel engem mindig mondta, h olyan, mint ha én is a gyereke lennék. Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem semmi esélyed nála. ha mégis sikerül, el vagy ismerve :)
2012. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha a közeledben vagy nyúlj alá,vagy finoman paskold meg a fenekét.ez be szokott válni z idősebb nőknél.
2012. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:
kiaz, Stifler mamája?
2012. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok:D az egyik legjobb haverom anyja nekem is nagyon bejön, és a szomszédom, nincs férje mert elváltak de tudom hogy semmi esélyem nincs nála még 1 menetre se:S
2012. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl bíztató,pedig nagyon megszúrnám..nem is az,hogy bombázó,de a kisugárzása és kívánatos..:/
2012. ápr. 22. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel, amíg a haverom nem mondta el, hogy több, mint 40 éves én azt hittem, hogy max 35 lehet.. és a kisugárzása engem is megfogott mert nagyon kedves, lehet majd valamikor bepróbálkozok :P
2012. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 okoska31 ***** válasza:

Jól tombolnak a hormonjaid, de vissza kéne fogni őket.


Gondold már végig. Neked hogyan esne, ha a legjobb barátod a TE anyukáddal kezdene ki?


Arról nem beszélve, hogy amit anyukája neked mondott, azt szó szerint értheted: úgy kezel, mintha Te is a gyereke lennél. Az ember a gyerekével pedig optimális esetben nem kezd ki.

Úgyhogy abszolút nincs esélyed.

Keress más lányt/nőt, és ne kockáztasd se a barátságodat, se a meglévő jó viszonyt a barátod édesanyjával!

2012. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!