Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél a helyemben? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Szia!


Arra szeretnélek kérni, hogy ha már megnyitottad a kérdést, légyszíves írd le, mi a véleményed, egy kívülálló talán jobban látja a dolgokat, mint én. :)

A gyűlölködést pedig mellőzzük, kaptam már eleget.

Van egy fiú, akibe őrülten szerelmes vagyok. A dolog már lassan másfél éve tart, de most hogy végzős lettem, most érte el a tetőpontját. A srác egyszerűen maga a tökély.

Intelligens, okos, kedves, vicces, szép arca gyönyörű kék szemekkel, borostás állal :). Mindig is tetszett, de sajnos hamarosan vége lesz a giminek, és kevesebb mint két hét múlva megkezdődik az érettségi. Utána pedig valószínűleg sosem találkozunk többet. Ez az, amit képtelen vagyok elviselni.

Teljesen magamba zuhantam. Csak rá tudok gondolni. Miután hazaérek, bevágom magam a sarokba, és csak sírok. Többen is észrevették rajtam, hogy mostanában teljesen magam alatt vagyok, általában a társaság középpontja szoktam lenni, de pillanatnyilag egy értelmes mondatot sem tudok emberek előtt kinyögni. Szeretném azt hinni, hogy a srác szintén meleg, de sajnos hiába néztem, semmi jelet nem találtam, leszámítva a szemeit. Mindig valami szavakkal le nem írható értés fog el, mikor belenézek, és úgy érzem, talán ő is a fiúkhoz vonzódik. Van valami a tekintetében...

Nem szeretnék vele járni, sőt, az ég világon semmi más nem érdekel, csak hogy boldog legyen és lássam mosolyogni - velem vagy nélkülem.

Azt szeretném megkérdezni, hogy te mit tennétek a helyemben? Pillanatnyilag csak egy kevésbé szoros haverság van köztünk, bár naponta van egy közös óránk. Szeretném valahogy a tudtára adni a dolgot. Nem tudnék abban a tudatban elballagni, hogy végig egy karnyújtásnyira voltam tőle, és még megkérdezni sem mertem. Abba beleőrülnék. De félek a választól, és félek attól, hogy kitudódik a dolog. Eddig még soha senkinek nem beszéltem a szexualitásomról, és rettegek, mi lesz ha kiderül. A barátaim nagy csajozógépnek tartanak, rengeteg barátnőm volt már (egyikkel se komoly, egyszerűen nem ment), ha megtudnák ,el sem tudom képzelni mi lenne velem. De ezt így már nem sokáig bírom, érzem hogy ez a belső fájdalom szép lassan összeroppant.


2012. ápr. 23. 18:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Most ezt a választ úgy írom, hogy a legjobb barátom meleg, és semmi bajom a melegekkel.

1. Először is szakadj ki a kis nyálas álomvilágodból. A srác gyönyörű kék szemei pont azt fogják neked sugallni, amit te bele akarsz látni. Szóval valószínűleg tök hetero, és azért nem néz rád gyűlölködve, mert nem tudja, hogy te meleg vagy. Esetleg nyitott gondolkodású, és nincs baja veled.

2. Ne mondd el. Te is tudod, hogy csak pofára esés lesz az egészből. Az meg kínos... aztán egész életedben azon fogsz majd sírni, hogy jajj istenem minek is mondtam el neki, miért nem tudtam inkább befogni a pofám, mikor annyira egyértelmű volt, hogy úgyse akar tőlem semmit...

3. Melegekkel ismerkedj, meleg közösségben. Nem azért, mert elítélendő, hogyha heterokkal barátkozol, hanem mert ők megértenek téged, ők ugyanazon mennek keresztül, mint te, és nem utolsó sorban melegek, tehát több esélyed van ott pasit fogni, mint az osztályodban.

4. Amint kikerülsz a büdös nagy valóságba, rájössz, hogy az élet egy megátalkodott fos, rengeteg sok sz.arral, és hacsak a drága jó szüleid nem tömnek roggyantra pénzzel, akkor kő keményen güzülhetsz innentől kezdve az életedben. És akkor már annyira nem fog érdekelni, hogy a szép szemű srác vajon mit szólt volna (na vajon mit...) ha elmondod, hogy szereted.


21L

2012. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel azt hiszem meg kéne várd az iskola végét,nem?De amúgy nincs rosszabb mint abban a tudatban élni hogy "lehetett volna"
2012. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont az érettségi évében volt ugyan ez. Csak nekem nem a gimistársam, hanem pár évvel idősebb sárcba estem bele, akivel utaztam a buszon. Tapadtak rám a nők, nem győztem őket hárítani, nehogy még azt gondolja heteró vagyok. Nah szóval mentek a napok, szétvetett az ideg engem is, és egyik nap mikor ugyanazzal a busszal jött haza leszólítottam és beszédbe elegyedtünk hosszabban. Rá nemsokra már ő csókolt meg, és én meg keményen megdöngedtem.


Az esetedben valahogy puhatolóznod kellene nála ezzel kapcsolatban.Próbálkozz be nála, max visszautasít,akkor elmondhatod hogy legalább te megpróbáltad

és ha tényleg ennyire fontos neked, akkor sz*rd le mások véleményét, és csak a saját életeddel törődj.

2012. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm detto ebben a helyzetben volt, azzal a különbséggel, hogy ő srácba volt szerelmes, és a srác meleg volt. halálosan bele volt esve. de sajnos el kellett engednie, hiszen a melegség nem ugyanaz, mint h éppen foglalt, nincs esélyem. el kellett fogadnia, hogy soha a büdös életben nem lesz közöttük semmi. máshova vitte őket az élet, és kiverte a fejéből, pasizott tovább. ma már csak nevet a dolgon :)
2012. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, igen, teljesen igazad van, idealizált álomképbe szerettem bele. Megpróbáltam kiverni a fejemből. Nem ment. Tulajdonképpen már lassan egy hónapja próbálom kényszeríteni magam, hogy hagyjam, ez így hülyeség, de minél jobban próbálom, annál rosszabb, annál jobban kell.


És ahogy már írták, a létező legrosszabb érzés a "mi lett volna ha...". Ez az, amit nem bírnék ki. Nincs élettapasztalatom (legalábbis nem annyi, mint neked), de szerintem az élet olyan, amilyennek felfogod. Tiszteletben tartom, hogy szerinted tele van fossal, de szerintem próbáld máshogyan nézni.. Hidd el, megéri.

2012. ápr. 23. 19:08
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem igazán van buz.s hangom, mindenki akit ismerek, férfias jelenségnek tart. Szerintem ha elmondanám nekik mi van, nem hinnék el, vagy legalábbis bokán fosnák magukat :). Nem szoktam érzelgős lenni, de most már az őrület határán vagyok, és ez teljesen szétbarmolja az agyamat.
2012. ápr. 23. 19:40
 7/18 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
100%
Van/szokott lenni csaja a gyereknek? Mert ha igen, felejtős, valszeg hetero...
2012. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
83%
Amúgy meg, valld be, és ha látszólag nem vevő rá, kezdj el röhögni, és kiabálj rá, hogy "Bevetted!!!" Aztán szaladj el...
2012. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nincs neki, és tudtommal nem is volt, és ez azért furcsa, ha valaki olyan jól néz ki mint ő. De sajnos más nem szól amellett, hogy meleg lenne.

Az ötlet pedig nem rossz, félreteszem akkora, mikor már-már megöl a kétségbeesés :)

2012. ápr. 23. 19:48
 10/18 anonim válasza:
100%

Dettó hasonló esetben voltam én is, ugyanígy mint te. Nagy kínkeservvel kb 1,5év után ( :D ) bevallottam a srácnak (nem mertem személyesen, hanem levél formájában) hogy szerelmet érzek iránta. De hát sajnos hetero.. jelenleg úgy maximum távoli haverság az ami van köztünk (sok minden volt azóta..)

Szóval szerintem puhatolózz még nála, vagy akkor mondd el neki, mikor többé már úgysem látod (gondolom máshova mentek továbbtanulni/dolgozni, így nem annyira gáz), mert valószínűbb hogy hetero minthogy nem.. (5-10% hogy homo az átlag alapján)

Ha van további kérdésed a témában, írj nyugodtan privit:)

2012. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!