Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a legjobb barátod meleg?

Figyelt kérdés
Itt elég sok ember van, aki intoleráns a melegekkel szemben. Mit tennétek, ha kiderülne hogy egy hozzátok nagyon közel álló személy homoszexuális?

2012. febr. 4. 23:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%
hát...megmondanám neki a véleményem...nem örülnék neki, az fix...
2012. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
velem megtörtént. a legjobb barátom elmondta, hogy meleg. kellően lesokkoltam. 3 napig nem keresett fel, majd utána újra találkoztunk és megemésztetem a dolgokat. nem volt könnyű, de muszály volt
2012. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%
nem örülnék. talán ha családtag, vagy nagyon jó barát, akkor el tudnám fogadni de biztos megváltozna a kapcsolatunk utána.
2012. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
23%
Többé nem hajoénék le a szappanért.
2012. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Macs1209 ***** válasza:
87%

Azt megmontanám neki, hogy nem céltábla a hátsóm, és

amíg ezt tiszteletben tartja, semmi nem változik.

De mivel barát, ezért ezt szerintem mondani sem kell...

2012. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%
átgondolnám ezt az egész "legjobb barátságot" főleg azt a részt amikor kipróbáltuk egymás hátsóját, hogy milyen lehet egy csajjal...
2012. febr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
gondolom fiú vagy...mert ha igen akkor ne viselkedj vele máshogy,ha eddig nem próbálkozott be akkor biztos vagyok benne hogy igaz barát,szerintem fogadd el úgy,ahogy van :)
2012. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 zseni001 ***** válasza:
0%
Többé nem lenne a legjobb barátom.
2012. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
örülnék neki! tényleg
2012. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátom meleg. A kezdettől fogva tudom, mert elmondta, hogyha ez zavar, akkor inkább ne beszéljünk többet, de mondtam, hogy nem gond. Bár én lány vagyok és amúgy is elég toleráns típus.

Lassan 5 éve vagyunk legjobb barátok, sőt sokkal többek annál. Nem divatb.uzi, nem feltűnösködik, abszolút átlagos, aranyos srác, ilyennek született, nem ő választotta ezt.

Bármit megtennék érte, bárkivel szemben, bármikor megvédeném, tűzbe mennék érte, nincs senki más, akiben annyira bíznék, mint benne, senki nem ismer engem olyan jól, mint ő, egyszerűen csodálatos ember!

Aki azt hiszi, hogy a barátság ott ér véget, ahol a másikról kiderül, hogy homoszexuális, annak soha nem volt igazi barátja, mert a barátság ettől teljesen független.

2012. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!