Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért foglalt minden olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalt minden olyan lány aki nekem tetszik pedig nincsenek nagy elvárásaim?

Figyelt kérdés
Az összes olyan lány foglalt aki tetszik! Nincs sok elvárásom de nagyon szeretem ha egy lánynak barna haja van (de nem baj az se ha szőke) és a legfontosabb hogy TERMÉSZETES. Szinte a 14-17 éves korosztályba az ilyen lányok mind foglaltak. Ez miért van?
2012. ápr. 23. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

"Szinte a 14-17 éves korosztályba az ilyen lányok mind foglaltak. "


Az kb. 150 000- 200 000 csaj lenne . Azért talán ez egy kicsit túlzás. Csak ma legalább tíz ilyen korú lánytól volt itt kiírás, hogy nincs barártja.

2012. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és nincs barátom!:)
2012. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Szinte a 14-17 éves korosztályba az ilyen lányok mind foglaltak." Nem gáz ez egy kicsit? Szinte még gyerekek.
2012. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Érdekes 14 vagyok és nem vagyok foglalt. És igen még gyerekek vagyunk. Még a 18 is gyereknek számít.

Írtad, hogy nagyon bejönnek a barna hajú lányok. Szőkékkel általában mi a baj? Én szőke vagyok és természetes. :)

2012. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Inkább az a baj, hogy sok leány zengi, hogy a "jó" srácokat akarja, de mikor közeledsz feléjük, hirtelen nem leszel mégsem olyan jó nekik. Nem kötekedni szeretnék ezzel, tényleg nincs semmi baj, de sajnos így van. Tuti bennünk van valami rejtett hiba... :) Csak tudnám mi... :)
2014. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!