Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy foglalt lány. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy foglalt lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bonyolult szitu. A lány kicsit idősebb. A pasijáról nem tudok sokat csak hogy van. A lánnyal sok közös vonásunk van.

És nagyon jófej és kedves velem. Próbálok másokkal találkozni de nem tudom kiverni a fejemből. Mit tegyek?

20/f


2011. ápr. 28. 10:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
keress másikat
2011. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Szállj be harmadiknak, hátha a pasi is megtetszik.
2011. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Keress másikat.
2011. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot és keress mást.
2011. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Ywerd ***** válasza:

Kérdezd már meg tőle hogy mit akar..Ha tényleg csak barátnak,akkor teszteld, beszélgessetek a pasijáról,ha meg ki akar lépni a kapcsolatából,akkor azt is mondja meg.A legrövidebb út az egyenes..

Ha meg hímöl hámol , keress mást,mert sok jóra nem számíthatsz(ilyen "még nem tudom mit akarok" típusú dumára gondolok)..

2011. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát ember tipikus tátott szájjal való f*sznak szaladás esete..::D

mást nagyon tenni nem tudsz, minthogy vársz míg szakítanak, vagy dobja a csaj, és közben folyamatosan csapod neki a szelet...akár meghívhatod egy üdítőre is az még nem a világ, de fontos hogy elmond neki mit érzel, ne tartsd titokban, mert különben örökre csak a barátja maradhatsz....

2011. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%

Kezeld úgy mintha nem lenne pasija, velem most 2 csaj is járni akar, midnegyiknek van pasija, viszont én nem adom könynen magam.

21f

2011. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
utolsó: de kis p*csa vagyXD igen, férfi létedre.
2011. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
A nők szeretik a "kis pi**ákat" :)
2011. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
azok nem nők, hanem szintén kis p*csák. én utálom őket.
2011. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!