Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác eztmondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác eztmondja egy lánynak, akkor mit gondol?

Figyelt kérdés
Tesz egy célzást arra,hogy a lány szép,a lány aztmondja,hogy:" de én ronda vagyok." A fiú arra,hogy:de nem. Akkor szépnek tartja a csajt?
2012. ápr. 23. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen...de ez nem egyértelmű?
2012. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
aha
2012. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[sarcasm]Nem, viccelt, már eleve arra játszott rá, hogy majd kétszeresen ironizál![/sarcasm]


Persze, hogy annak tartja, különben miért mondta volna? Vagy ha mégsem miért védi meg a véleményét? Még ha szkeptikusan is szemléljük, akkor is leszögezhetünk annyit, hogy a lányt minimum nem tartja csúnyának!

2012. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát a de nem nálam nem azt jelenti hogy szép hanem hogy nem ronda. mifelénk a lányok ezt a szitut azért idézik elő hogy a pasi megcáfolja az öngyalázásukat.ha így tesz udvarias ha ráhagyja akkor egy tuskónak van elkönyvelve
2012. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen!
2012. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A de nem után azt mondta,hogy:eléggé kritikus vagy magaddal szemben,higyj nekem..
2012. ápr. 23. 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, Velociraptornak nez!


Figyelj jol! Latom kicsi vagy meg, de nagyon sok flesleges agyalast megsporolok neked a jövödben!

A fiuk azt mondjak, amit gondolnak! (Vagy inkabb hallgatnak)!


Par pelda:

ehes vagyok - a fiu ehes

szep vagy - tetszel a fiunak

elmegyek a haverokkal - talalkozik a baratjaival (vagy olyasvalakivel, akiröl nem szeretne, hogy tudj)


tehat, a sracok max. elhalgatnak valamit, de amit mondanak, azt ugy is gondoljak!

2012. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja bocs nem olvastam az elejét akkor bejösz a srácnak de az nem elég tökös. ennél még én is jobban tudom mit akarok pedig burkolt cikizésként visszafogottnak titulál a környezetem
2012. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem,mert nem volt egyértelmű ez a célzás,nagyon burkolt volt..és kíváncsi voltam,mit mond majd ezután: nem mondta ki,hogy szép vagyok..csak hogy de egyáltalán nem vagy csúnya :/
2012. ápr. 23. 21:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi mond valamit, az általában azt is jelenti. Ha egy nő, akkor az 10^3 választható válaszlehetőség.
2012. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!