Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác észreveszi, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác észreveszi, hogy még nem smároltam?

Figyelt kérdés

Van egy 18éves fiú akivel már párszor randiztunk. már volt egy komoly kapcsolata amiről tudok(de szerintem több is volt)

én még csókszűz vagyok és ha oda kerül az alkaéom észre fogja venni, hogy béna és kezdő vagyok?:S

meg csak szájra-puszival kezdeném, aztán hagynám, hogy ő vezessen.

de mit ronthatok el? nagyon izgulok és szerdán talizunk lehet meg fog történni


2012. ápr. 23. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
észre
2012. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én észre szoktam
2012. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

smárolást csak a "nyáladzással" lehet elrontani.

a csók előtt szívd össze a nyálad és nyelj egy nagyot ;)

2012. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne dramatizáld túl. Majd jön magától. Van olyan pasi aki hiába smárolt már 30 nővel mégis szarul csókol... Nincs benne semmi ördöngösség... Mindenki átesett ezen egyszer. Meg gyakorlat teszi a mestert.
2012. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal ronthatod el, ha eltervezed, meg ha nagyon izgulsz miatta. Lazán csináld, jönni fog magától. :) Nem kell félni. Először csak szájrapuszizzatok, aztán fokozatosan térjetek át a csókra.
2012. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!