Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiuk?

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy jelenleg diétázom és még a lábaimon van felesleg de nem plöttyedt inkább izmosabbnak mondanám.Vannak olyan fiuk akinek tetszhetek így is vagy ne foglalkozzak vele és majd akkor ha már leadtam azt a kis fölöst a lábamról.(Formás fenekem van ) :)
2012. ápr. 24. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszenek az izmos lábak :)
2012. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De épp az a baj hogy izom mellet van még egy kis zsírosabb rész.És most azon dolgozom hogy eltűnjön.
2012. ápr. 24. 17:37
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány kiló vagy,de ha 120 kilós nőnek van párja,akkor ez nálad sem okozhat problémát. :)
2012. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
persze hogy vannak fiuk máskülönben a mollet lányoknak nem lenne párja!
2012. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ha nem csont és bőr, bár én vékony vagyok mégis inkább a husibb típus jön be.
2012. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Biztos van olyan fiú. E miatt ne aggódj. Ha súlyt, magasságot is írnál az még jobb lenne. :) De nem hiszem, hogy ez baj lenne a srácnak.
2012. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
172/78
2012. ápr. 24. 17:48
 8/18 anonim válasza:
Ha egy random emberről beszélünk, akkor biztos van akinek tetszenél "így is". És szerintem, a legtöbbnek így még inkább. De ha egy bizonyos fiúról beszélünk, akkor fogalmam sincs. :) Ízlések és pofonok...
2012. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nincs konkrét személy csak már nincs senkim és már nagyon egyedül vagyok és azt gondoltam hátha a kis túlsúlyom miatt.
2012. ápr. 24. 18:02
 10/18 anonim válasza:

Lehet közhely, de a magabiztosság hiánya a probléma. Ne azt nézd, hogy kinek, hogy tetszel, hanem, hogy te mikor vagy elégedett magaddal.

Szvsz, le kellene fogynod pár kilót. Az alakodnak is jót tesz és az önbizalmadnak is. Ha még a személyiséged is vonzó, akkor nem hiszem, hogy nem találnál vkit aki tényleg szeret. :)

2012. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!