Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Oszinten milyen kovetkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Oszinten milyen kovetkeztetest vontok le?

Figyelt kérdés
Van 2 csaj, az egyiknek szinte minden heten valami uj ruhaja, cipoje van, a masik viszont felevente 1-2 uj cuccot vesz maganak. Ebben az esetben azt a kovetkeztetest vonjatok le, hogy az elso csaj, akit emlitettem penzes, a masik meg szegenyebb? Vagy mit? Van ok a fenn emlitett masodik csajnak kinosan erezni magat, mert neki kevesebb ruhaja, cipoje van?
2012. ápr. 23. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy embert nem a ruhája határoz meg
2012. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
A második csaj sokkal jobb. Legalább nem a pénztárca a legfontosabb neki. Továbbá könnyű neki ajándékot venni :)
2012. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

A következtetés: A ruha sokat dob a külsőn, viszont a pénzügyi helyzet nem vonható le csupán az öltözködésből. Elképzelhető, hogy a második lány nem szándékozik annyi pénzt magára költeni, van más dolog is amire költ. Az első lány esetében elképzelhető, hogy anyuka, vagy apuka sokat visz haza, és elherdálják hamar, gyorsan mennek venni új ruhát, cipőt meg minden nyalánkságot, viszont ennek is van egy következtetése, mégpedig:


- Az első lány ha talál magának pasit, akkor a pasinak sokba fog kerülni a lánnyal való kapcsolat.

- A második lány nem a pénzre fog hajtani/hajt, mert nem érdekli az anyagiasság (valószínűleg.)


17/F

2012. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nincs oka. Sőt, mivel pasiként nyilván nem veszek magamnak minden héten új cuccokat (akármennyi pénzem lenne akkor se) ezért az első egy kicsit riasztana is ilyen szempontból. Egy divatb/zi csaj, elvárja ezt a fiújától is nem? Az meg kinek hiányzik?


Nem kell rengeteg ruha/ fölösleges kiegészítő. Öltözködj ízlésesen, ami neked tetszik, jól áll és megenfedheted magadnak. Persze az se baj ha törekedsz, hogy szexi legyél :)


17/f

2012. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze......előttem szóló!!! a mai világban nem vetted észre,hogy csak a külső számít hiába mondatok bármit ez az igazság!!!
2012. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 étoile et lune ***** válasza:
Igen, arra következtetnék, hogy az egyik pénzes, a másik meg csóró. Én se tudok sűrűn új cuccokat venni, és sokszor sóhajtozom, hogy oh, b*szki, már megint ezt kell felvennem... Van ,,pénzes" barátnőm, és mellette eszembe jut néha, hogy pf, minden alkalommal új cuccban van, ő meg már látta 100x azt, ami épp rajtam van. Végül is mondhatjuk, hogy kínosan érzem magam olyankor.
2012. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
DE ebben az esetbem szerintetek meg lehet igy ruhazkodas alapjan allapitani, hogy az elso csaj jovak penzesebb, mint a masodik?
2012. ápr. 23. 19:38
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez idiótaság. Lehet, hogy csak nem szeret annyit vásárolni esetleg(igen találkoztam ilyen nővel :D). Persze lehet szegényebb is. De lényegtelen szerintem. Akár van 10 ruhád vagy 1000 úgyis csak ugyanazt az 5öt fogod hordani amit szeretsz. Vagy mint én, majdnem mindig munkás ruhában vagyok, ha már munkás ember vagyok, és csak hétvégére veszek fel civilt :) Most akkor ezért szegényebb lennék? Nincs okom panaszra anyagiak terén, szóval nem vagyok szegényebb, sem igénytelenebb, szeretek kényelmesen jól kinézni, és úgy is járok férfi létemre, hogy megnéznek az utcán. De én is ugyanazt a pár ruhámat hordom amit szeretek.
2012. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezekből nem igazán lehet semmit se kikövetkeztetni. Még hogy az első egyértelműen pénzsóher, a másik meg maga a főnyeremény... :D

Öcsém nője 18 éves, dolgozgat, néha kap zsebpénzt, amit megspórol, és amint tudja elkölti ruhákra. Mert ő szereti a ruhákat, és kész. Mindig csinosan öltözködik, meg amúgy kedves kiscsaj. Nem várja el, hogy öcsém költsön rá - igazából hiába várná, mert öcsémnek egy buznyák forintja se szokott lenni - de ettől még a saját pénzét szívesen elkölti ruhákra, vagy amit szeretne. És mivel magának mindent megvesz, amit akar, mástól nem várja el, hogy költsenek rá, mert nincs rá szüksége.

Ellenben barátnőmmel, aki származik mucsáról, onnan is csórónegyed übercsóró részéről, és örül, ha az ösztöndíjával kihúzza valahogy a hónapban kajával meg minden, nem nagyon vásárolgat semmit, mert nincs miből.

Na ő felszedett valami palit, és egyfolytában "drágám figyelj ,ez oooolyan szééép, ez oooolyan klassz, mi lenne ha vennél nekem eeezt meg aazt?". És tisztára meglepődtem rajta, mert nem néztem volna ki belőle, de a gyerek igencsak pénzes, és úgy tűnik belőle meg kitört a 21 év szűkölködése és nélkülözése (mentségére szóljon, tényleg soha életében semmi luxus cucca nem volt, még gépe vagy telefonja sem, nemhogy menő ruhái) úgyhogy...

Az embert magát kell megismerni, nem azt, hogy mennyi ruhát vesz vagy nem vesz. :)

21L

2012. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tartom a véleményem , egy embert nem a ruhája határoz meg , teljesen mind 1 a sok szájber harcos meg a köcsög tanyasi

földművelők mit írogatnak itt ... ( Igen rád gondolok 19:37

te kis zsírosbajszú ) :)

2012. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!