Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki jobb kezes, csóknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jobb kezes, csóknál jobbra fordítja a fejét, aki pedig bal kezes, az balra?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség a kérdés, de komolyan kérdezem. Barátommal mindketten jobb kezesek vagyunk és nem volt még "baj" abból, hogy ne tudjuk eldönteni, ki merre fordítsa a fejét. Automatikusan mindketten jobbra. Tehát..ha valaki bal kezes, akkor ő balra fordítja a fejét? Vagy épp semmi összefüggés nincs a kettő között?
2012. ápr. 24. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én balkezes vagyok és eddig jobbra fordítottam, bár már régen csókolóztam sajnos. :D
2012. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

hmm ez egy érdekes feltevés.

amúgy igen nálam is ígyvan én jobban szeretem jobbra fordítani a fejem :) bal oldalt nem olyan jó

2012. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem barátom is jobb kezes, én is.

de sose ütközik az orrunk:)

de ha egyikőtök fordítja csak el a fejét?úgy nem kényelmes? próbáljátok ki

2012. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem a fiúnak kéne elfordítania a fejét, nem?
2012. ápr. 24. 18:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Balkezes vagyok, mégis automatice jobbra fordul már a gondolattól is a fejem.
2012. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden le van írva a szabályzatba. Ha meg mindketten bal kezesek vagytok, vagy jobb kezesek, akkor összefejeltek és nem lehet csókolózni -.-
2012. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

és mi van akkor, ha egy bal- meg egy jobbkezes csókolózik...?:D

amúgy balkezes vagyok és jobbra.

2012. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
hát nem, én pl egyenesen tartom
2012. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én meg jobb kezes vagyok és inkább balra fordítom a fejem. Szerintem a két dolog független egymástól.
2012. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
egy kutatás szerint az emberek háromnegyede jobbra fordítja a fejét és ez nem kézfüggő.
2012. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!