Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mertek pukizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mertek pukizni a barátotok mellett?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Én sz@rni is merek! 20/L
2012. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AncsiPancsy ***** válasza:
100%
Persze! Nincs ebben szégyenleni való! Pukizni mindenki szokott!
2012. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Én leginkább senki előtt nem pukizom, a család előtt is csak akkor, ha már nagyon muszáj.

Ha kell, a wc-n elintézem, annyira meg sosem kell, hogy muszáj legyen a barátom előtt. Akkor meg minek gusztustalankodjak?

2012. ápr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig kimegyek a mosdóba olyankor. Viszont egyszer véletlenül pukiztam előtte. Szerencsére halk volt, de így is kiszúrta, mivel egy későbbi beszélgetésnél célzott rá. Amúgy véletlen pukija neki is volt már.
2012. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
29%
fingjatok, szarjatok egymás szájába . ez nekem mindig beválik
2012. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!